Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-12-06
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza
angielski

Analityk Systemowy w Zespole Utrzymania Aplikacji

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja zebranych wymagań, przekazanie ich do dostawcy, zaplanowanie scenariuszy testowych, odebranie releasów od dostawców zewnętrznych, koordynacja testów i przygotowanie wdrożenia

  • Planowanie rozwoju aplikacji i udział w projektach

  • Wsparcie technicznych opiekunów aplikacji w implementacji usprawnień technicznych, zapewniających wymagany poziom dostępności aplikacji

  • Strategiczne zarządzanie pojemnością aplikacji, wykorzystaniem zasobów i wydajnością w kontekście planów biznesowych

  • Zarządzanie licencjami, certyfikatami bezpieczeństwa i umowami koniecznymi do działania aplikacji

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w projekcie informatycznym w roli analityka

  • Umiejętność modelowania systemów IT (czyli tzw. analiza systemowa)

  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta (czyli tzw. analiza biznesowa)

  • Znajomość procesów ITIL

  • Znajomość zagadnień integracyjnych (SOA, Web Services: REST i SOAP)

  • Znajomość UML

  • Znajomość narzędzi Jira i Confluence

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację w środowisku biznesowym

  • Nastawienie na dzielenie się wiedzą

  • Odpowiedzialność za wypracowane rozwiązania

Mile widziane

  • Znajomość Enterprise Architect

To oferujemy

  • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin
  • Udział w interesujących projektach
  • Dużą samodzielność działania
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • parking rowerowy
  • dostęp do platformy MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.