Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-12-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski

Specjalista ds. Serwisu Systemu Internetowego

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i testowanie funkcjonalności systemu internetowego i nowych wersji aplikacji

  • Zapewnianie wsparcia technicznego użytkownikom sieci lokalnej lub systemu oraz rozwiązywanie problemów/incydentów zgłaszanych przez jednostki banku i Klientów z zakresu działania administrowanych aplikacji

  • Wstępna klasyfikacja, rejestrowanie i obsługa zgłoszeń serwisowych od Klientów pochodzących z różnych kanałów: telefon, e-mail, WWW, automaty zgłoszeniowe

  • Weryfikacja uprawnień Klienta oraz ich aktualizacja w przypadku niezgodności

  • Monitorowanie przebiegu obsługi zgłoszenia pod kątem zgodności z wewnętrznymi procedurami

  • Udział we wszelkich działaniach mających na celu wprowadzanie usprawnień procesów i podnoszenie jakości świadczonych usług

  • Współpraca z administratorami zasobów informatycznych, zespołami IT oraz jednostkami biznesowymi w zakresie eksploatowanych aplikacji

  • Internetowe wsparcie dla systemu i procesów realizowanych z zakresu usług maklerskich

  • Sporządzanie raportów o użytkownikach aplikacji

  • Przygotowanie regulaminów oraz dokumentacji produktowej z zakresu serwisu internetowego

  • Tworzenie propozycji zmian regulacji wewnętrznych i zewnętrznych dla produktów w odpowiedzi na zmiany w otoczeniu prawnym i technicznym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rozumieniu potrzeb klientów, kontaktem z nimi, jak również spełnianiu ich oczekiwań

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel)

  • Umiejętności analityczne

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz z zakresu pracy zespołowej

  • Samodzielność, dokładność, sumienność

  • Bardzo dobra organizacja pracy i sprawne działanie pod presją czasu

  • Mile widziana praktyczna znajomość języka angielskiego

  • Atutem będzie wiedza w zakresie parametryzacji systemów operacyjnych oraz przeglądarek internetowych

  • Wartością dodaną będzie wiedza w zakresie systemu operacyjnego Linux/WINDOWS Serwer

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie przy serwisie i obsłudze systemów internetowych dla branży maklerskiej lub bankowej

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w zespole

  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur Grupy Kapitałowej Banku Millennium

  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony przełożonego i doświadczonych specjalistów

  • Interesujący i zróżnicowany zakres obowiązków

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w obszarze rynków kapitałowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium