EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-12-16
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Change Management Junior Consultant with HR background

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie transformacji funkcji HR od strony zarzadzania zmianą w obszarze procesów i technologii,
  • Analiza dokumentacji i potrzeb klienta w zakresie digitalizacji HR,
  • Projektowanie i wdrażanie nowych procesów HR (HR reimagined),
  • Projektowanie i wdrażania planu zarzadzania zmianą dla nowych projektów transformacyjnych
  • Przygotowanie i wsparcie warsztatów z Klientami,
  • Współpraca z częścią technologiczną zespołu oraz współpraca w ramach międzynarodowych struktur Digital HR EY;

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość procesu zarzadzania zmianami w organizacjach
  • Dobra znajomość procesów HR;
  • Podstawowa znajomość technologii informatycznych dla HR (w szczególności SAP lub ServiceNow lub Microsoft);
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy przy projektach z zakresu Change management, HR Transformation i/lub projektach wdrożeniowych;
  • Zdolności analityczne i dobra organizacja pracy,
  • Dobre umiejętności interpersonalne i współpracy w zespole
  • Wykształcenie na kierunku zarządzanie, HR, ekonomia;
  • Biegła znajomość języka angielskiego; drugi język będzie dużym atutem (francuski, niemiecki);

Mile widziane

  • Znajomości innych narzędzi i technologii wspierających obszar HR;
  • Certyfikaty: HRCI-PHR (Professional in HR), PROSCI Certified Change Practitioner, Certyfikaty pre-sales dla SuccessFactors lub ServiceNow lub MS Viva;

To oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą.

  • Ciągłą naukę i rozwój: rozwiniesz kompetencje potrzebne na dziś i na przyszłość. Czeka na Ciebie indywidualna mapa szkoleń, wsparcie finansowe i merytoryczne w zdobywaniu potrzebnych certyfikatów, a także nielimitowany dostęp do platform online takich jak Udemy for Business.

  • Sukces według Twojej definicji: dedykowany doradca kariery, rozbudowane i różnorodne ścieżki rozwoju, a także elastyczność czasu i miejsca pracy pozwolą Ci osiągnąć to, co chcesz, po Twojemu.

  • Pozycję lidera transformacji: świat się zmienia, a my zapewnimy Ci informacje, wsparcie i pewność siebie niezbędne do współtworzenia tej zmiany

  • Różnorodną i inkluzywną kulturę pracy: w EY każdy jest mile widziany i tak samo ważny – niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Twój punkt widzenia jest dla nas ważny.

Warszawa, Łódź, Lublin, Rzeszów, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań lub Gdańsk – (praca w modelu hybrydowym)

W EY możesz uczynić swoją karierę tak unikalną, jak Ty. Dzięki wyzwaniom o globalnej skali, codziennemu, dedykowanemu wsparciu, inkluzywnej kulturze organizacji i nowoczesnym technologiom masz szansę spełnić tutaj swoje zawodowe marzenia. Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia bo wierzymy, że z Tobą staniemy się jeszcze lepsi.  Dołącz do nas, by stworzyć wyjątkową ścieżkę rozwoju dla siebie i lepszy świat dla wszystkich.

Cyfryzacja stała się codziennością naszego życia. Biznes nie może rozwijać się bez technologii, a transformacja cyfrowa dotyczy obecnie wszystkich obszarów organizacji. Nowe wyzwania biznesowe wymagają również transformacji funkcji HR – zarówno w wymiarze procesowym, jak i technologicznym. W EY wiemy jak transformować biznes, jednocześnie będąc silnie zorientowanym na ludzi.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Digital HR Nearshore Hub to nowy zespół w People Advisory Services EY, w którym łączymy technologię z wiedzą HR aby jeszcze skuteczniej wspierać transformację naszych Klientów.

Zespół HR Transformation to wykwalifikowani i doświadczeni eksperci, znających potrzeby biznesu i rozumiejący język technologii aby móc projektować i wdrażać u naszych Klientów kompetencje przyszłości i nowocześnie rozwiązania HR, stawiając człowieka w centrum.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.