mBank S.A.
Data aktualizacji: 2022-11-21
Łódź, łódzkie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Kartę
sportową
Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas cieszy w pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Specjalista(-ka) ds. budowania relacji z klientem firmowym
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: JW/107/1121

mBank to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie. Specjalizujemy się w obsłudze wszystkich grup klientów. Świadczymy usługi z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej i prywatnej.
Szukamy doświadczonego specjalisty, aby powierzyć mu obsługę naszych klientów firmowych. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • współpraca z obecnymi klientami banku w segmencie klientów firmowych oraz pozyskiwanie nowych (zarządzanie portfelem klientów),
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez oferowanie wsparcia ułatwiającego klientom zarządzanie firmą,
  • oferowanie szerokiej gamy produktów firmowych, w tym kredytów zabezpieczonych oraz leasingu,
  • edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji.

Twój niezbędnik:

  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów firmowych, także dla spółek z o.o.,
  • doświadczenie w oferowaniu kredytów zabezpieczonych hipotecznie i/lub gwarancjami BGK,
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub finansowe,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy współpracę na podstawie umowy na zastępstwo.

Forma zatrudnienia
Umowa na zastępstwo
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Pełny etat
Specjalista