Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-12-22
Główna Księgowa
Nr ref. 194124/8762
Poznań, wielkopolskie
Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno-handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej, która będzie odpowiedzialna za tworzenie oraz nadzór nad działem księgowym.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • prowadzenie pełnej księgowości firmy,
  • czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku,
  • odpowiedzialność za sporządzanie sprawozdań finansowych według Polskiej Ustawy o Rachunkowości,
  • odpowiedzialność za miesięczne raportowanie do grupy według MSSF,
  • zapewnienie zgodności zapisów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami (VAT, CIT, UOR),
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie, o kierunku finanse i rachunkowość,
  • biegła znajomość przepisów podatkowych, MSR i MSSF,
  • min. 6 lata doświadczenia jako Główny Księgowy,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w branży produkcyjnej, sprzedażowej lub firmie audytorskiej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie ułatwiającym swobodną komunikacje,
  • posiadanie jednej z branżowych kwalifikacji ACCA, CIMA lub biegły rewident, będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • sumienność, dobra organizacja pracy, chęć do dzielenia się wiedzą.
Oferta obejmuje:
  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do kursów poszerzających wiedzę,
  • dopłata za dojazd do pracy pokrywana przez pracodawcę,
  • indywidualne lekcje językowe z dedykowanym szkoleniowcem,
  • możliwość awansu w strukturach firmy oraz grupy kapitałowej na całym świecie,
  • benefity: opieka medyczna Medicover, karta MultiSport.