Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2023-01-30
Kraków, małopolskie
Konsulting, Administracja
angielski
Data aktualizacji: 2023-01-30 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Job Description & Summary

Kancelaria PwC Legal Żelaźnicki sp.k. jest częścią międzynarodowej sieci firm PwC, która świadczy kompleksowe usługi audytu, doradztwa biznesowego, technologicznego i podatkowo – prawnego. 

Prowadzony przez jednego z partnerów Kancelarii - adw. dr Michała Ramsa - Zespół White Collar Crime specjalizuje się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa karnego gospodarczego (reprezentacja klientów w postępowaniach karnych i karnych skarbowych, doradztwo strategiczne w zakresie zarządzania ryzykiem odpowiedzialności osobistej, prewencja prawnokarna z elementami compliance). Od kilku lat Zespół dynamicznie się rozwija, stając się jednym z liderów w swojej dziedzinie (wyróżnienia m.in. w rankingu kancelarii prawniczych Rzeczpospolita 2022, Forbes 2022 oraz prestiżowym rankingu Legal 500 EMEA 2020). 

W związku z rozwojem naszej praktyki w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Associate do Zespołu Prawa Karnego Gospodarczego (White Collar Crime) Kancelarii PwC Legal

 

Twoja przyszła rola:

 • Wspieranie starszych prawników i wspólników Kancelarii przy projektach z zakresu prawa karnego gospodarczego, w tym:

1) przygotowywanie pism procesowych w sprawach karnych i karnych skarbowych 

2) opracowywanie opinii prawnych z zakresu prawa karnego

3) przygotowywanie i wdrażanie rekomendacji, polityk oraz procedur w obszarze szeroko rozumianej odpowiedzialności osobistej (elementy compliance)

 • Prowadzenie analiz prawniczych i monitoring nowych regulacji prawnych

 • Przygotowywanie i gromadzenie wewnętrznej dokumentacji projektowej

Dołączając do nas zyskujesz:

 • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem karnistów nastawionych na rozwój merytoryczny i biznesowy oraz dzielenie się wiedzą

 • Szansę zdobycia praktycznego doświadczenia w przyszłościowych i wyspecjalizowanych obszarach prawa (white collar, compliance)

 • Program BeWell@PwC, czyli stałe aktywności well-beingowe, cyklicznie organizowane eventy, konsultacje specjalistyczne, sesje mindfulness

 • Kompleksowa opieka medyczna (w tym “swoboda leczenia” czyli refundacja wizyt w dowolnych placówkach oraz rozszerzona opieka stomatologiczna)

 • Platforma kafeteryjna, w ramach której można korzystać z szerokiej oferty e-voucherów (korzystasz z MultiSport lub Twoje konto miesięcznie doładujemy dodatkowymi środkami)

 • Dodatkowe ubezpieczenia

 • Elastyczny model pracy

Aplikuj do nas jeśli:  

 • Odbywasz aplikację adwokacką na 1 lub 2 roku

 • Biegle posługujesz się językiem angielskim (min. B2 + angielski prawniczy)

 • Specyfika pracy zespołu procesowego nie jest Ci obca

 • Cechuje Cię dokładność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania

 • Masz doświadczenie lub chcesz spróbować pracy przy projektach interdyscyplinarnych, łączących różne dziedziny prawa 

 • Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w kancelarii zajmującej się prawem karnym lub znajomość podstaw prawa podatkowego 

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.