Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-01-30
Finance Manager
Nr ref. 194207/8844
Kraków, małopolskie
Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Katowice, Kraków

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, prestiżowego 5-gwiazdkowego hotelu, należącego do międzynarodowej Grupy i lokalnej grupy inwestycyjnej, poszukujemy kandydata zainteresowanego funkcją Finance Manager. Siedziba firmy mieści się w centrum Krakowa.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • opracowywanie najlepszych praktyk rachunkowości i procedur kontroli finansowej, celem maksymalizacji wydajności,
  • zapewnienie efektywnej kontroli kosztów, odpowiedzialność za bilans i zamknięcia miesiąca,
  • zarządzanie 5-osobowym zespołem w obszarze finansów, księgowości i należności,
  • wsparcie finansowe dla Zarządu hotelu oraz Grupy, dostarczanie odpowiednich informacji finansowych z przełożeniem na decyzje handlowe,
  • nadzór nad aktywami i pasywami hotelu, w zgodzie z lokalnymi przepisami i standardami Grupy,
  • monitorowanie umów, polis ubezpieczeniowych i przepisów podatkowych.
Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze finansów, kontrolingu lub podatków, preferowane doświadczenie Kontrolera Finansowego lub Asystenta Finance Managera/Finance Managera,
  • doświadczenie w branży hospitality/hotelarskiej będzie atutem,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym – B2/C1,
  • umiejętności negocjacyjne i trwałego nawiązywania relacji biznesowych,
  • znajomość lokalnych przepisów i zasad rachunkowości,
  • samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań oraz odpowiedzialność za ich wykonanie.
Oferta obejmuje:
  • bezpośrednia współpraca z Zarządem i senior managementem w ramach Grupy,
  • praca w oparciu o stałą umowę o pracę, w stabilnej organizacji, z włączeniem bonusu rocznego,
  • możliwość wpływu na rozwijający się biznes oraz wniesienia wartości dodanej,
  • pakiet benefitów (multisport, prywatna opieka medyczna, zniżki na hotele wewnątrz grupy na terenie Europy),
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • elastyczny czas pracy, praca w prestiżowym miejscu.

Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski