Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-03-16
Financial Controller
Nr ref. 194200/8842
Leszno, wielkopolskie
Kontroling, Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Financial Controllera.

Miejsce pracy: Leszno

Opis stanowiska:
  • analiza działalności operacyjnej firmy pod kątem rentowności,
  • bieżące przygotowywanie analiz finansowych oraz monitoring wskaźników,
  • tworzenie modeli i wskaźników finansowych oraz ich bieżące monitorowanie,
  • przygotowywanie prognoz krótko, średnio oraz długo okresowych,
  • udział w procesie okresowego raportowania oraz sporządzania sprawozdań finansowych,
  • analiza i ocena wybranych projektów inwestycyjnych,
  • wsparcie osób zarządzających przy wdrażaniu systemów IT,
  • aktywne poszukiwanie usprawnień oraz implementacja rozwiązań,
  • uczestnictwo w wyjazdach służbowych oraz spotkaniach inwestorskich.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to finanse, rachunkowość, ekonomia lub zarządzanie,
  • min. 5 lat pracy w finansach, w tym min. 2-3 lata pracy jako Kontroler Finansowy,
  • doświadczenie w tworzeniu analiz i raportów na potrzeby zarządcze,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodną komunikację,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie licencji branżowych,
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w BIG4,
  • analityczny umysł, samodzielność, zaangażowanie oraz proaktywne podejście do pracy.
Oferta obejmuje:
  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dużą możliwość rozwoju zawodowego,
  • benefity: indywidualną ofertę opieki medycznej, elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym.