Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-02-02
HR Business Partner
Nr ref. 194215/8854
Gdańsk, pomorskie
Human Resources
angielski
Data aktualizacji: 2023-02-02 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - znanej spółki produkcyjnej, poszukujemy osoby, która obejmie rolę HR Business Partnera. Jest to samodzielne stanowisko, odpowiedzialne za obszar rekrutacji oraz działania związane z HR miękkim.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • koordynacja procesów rekrutacyjnych,
  • wsparcie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu procesów onboardingu,
  • koordynacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • udział w działaniach EB,
  • udział w projektach HR,
  • bieżące wsparcie top managementu,
  • raportowanie bezpośrednio do HR Dyrektora.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w HR w spółce o profilu produkcyjnym,
  • podstawowa znajomość przepisów prawa pracy i RODO,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • samodzielność i inicjatywa działania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku,
  • otwartość na pracę 100% z biura.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • dofinansowanie do zakwaterowania w przypadku relokacji,
  • szeroki pakiet benefitów, min: opieka medyczna, multisport, dofinansowanie do kursów i szkoleń, ubezpieczenie na życie, parking dla pracowników.