PwC
Data aktualizacji: 2023-05-25
Wrocław, Warszawa, dolnośląskie, mazowieckie
Podatki, Konsulting
angielski

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W związku z rozwojem jednego z naszych działów podatkowych obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Konsultant w Zespole Podatków Pośrednich

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i nadzór nad przygotowaniem projektów pism, porad oraz innej korespondencji,
  • Bezpośrednia praca z klientami z Polski i zagranicy,
  • Analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych i regulacyjnych określonych transakcji,
  • Formułowaniu rekomendacji podatkowych dla klientów,
  • Nadzór merytoryczny nad projektami oraz dbanie o ekonomikę projektu,
  • Nadzorowanie pracy oraz rozwijanie mniej doświadczonych członków zespołu,
  • Udział w przeglądach podatkowych,
  • Bieżący kontakt z klientami oraz udzielanie odpowiedzi na ich pytania.

Oczekiwania:

  • 2-4 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym/dziale podatkowym, w szczególności w zakresie podatków pośrednich,
  • Znajomość polskich przepisów podatkowych,
  • Umiejętność identyfikowania problemów i aktywnego poszukiwania rozwiązań,
  • Umiejętność poprawnego, logicznego formułowania porad i pism w języku polskim i angielskim,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz efektywnej komunikacji z klientami oraz współpracownikami,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office.

Nasza oferta:

  • Praca w międzynarodowym, dynamicznym środowisku,
  • Możliwość nabycia praktycznych i unikalnych na rynku umiejętności oraz zrozumienia funkcjonowania biznesu klientów,
  • Możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami w branży oraz współpracy z zespołami z innych krajów w ramach sieci PwC,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Bardzo dobra atmosfera pracy,
  • Możliwości rozwoju i awansu,
  • Bogatą ofertę szkoleń i treningów,
  • Elastyczne godziny pracy.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.