KPMG
Data aktualizacji: 2023-01-27
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Data Scientist / Data Science Advisor
Rodzaj umowy

umowa o pracę, kontrakt B2B

Lokalizacja
Warszawa
Model pracy
Hybrydowy

Sprawdź nasze wymagania:

  • Wykształcenia wyższego (matematyka, analizy ilościowe, data science, informatyka, ekonometria)
  • Minimum 4 lata doświadczenia w Data Science / Machine Learning
  • Doświadczenia komercyjnego w budowaniu rozwiązań klasy ML wykorzystującego modele oparte na drzewach (DT, RF, Boosting), uogólnione modele liniowe (SVM, NN, Regresje, Boosting), oparte na odległości (KNN) oraz uczenie bez nadzoru
  • Doświadczenia w zbieraniu wymagań biznesowych, tłumaczeniu ich na proces analityczny, definiowaniu metryk jakości oraz procesu testującego na danych historycznych jak również na nowych danych
  • Znajomości koncepcji podstawowego oraz zaawansowanego Feature Engineering, zapobiegania data leakage oraz znajomość ensemble learning
  • Umiejętność programowania w języku Python
  • Znajomość bibliotek analitycznych DS/ML libraries: Scikit-learn, XGBoost / LightGBM, Seaborn, Statsmodels, Keras
  • Umiejętność obróbki danych do postaci recordu analitycznego (ABT / CAR) z wykorzystaniem SQL / Pandas / PySpark
  • Umiejętność formułowania komunikacji biznesowej na podstawie wyników analitycznych

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w projektach doradczych: Data Discovery, Analytical Use Cases Hunting, ML Education / Evangelization
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem Spark / Databricks
  • Znajomość Causal ML
  • Znajomość MLOps oraz bibliotek produkcjonalizacyjnych: AirFlow, Kubeflow, Kedro
  • Doświadczenie w budowaniu modeli Deep Learning

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie:

  • Prace przy kompleksowych wdrożeniach modeli oraz analiz wykorzystujących ML w pełnym przekroju cyklu życia: Ewangelizacja, Use Cases Hunting, PoC, MVP, Produkcjonalizacja, Industrializacja, Utrzymanie
  • Definiowanie paradygmatu analitycznego: jak output modelu przełożyć na decyzje biznesowe
  • Analiza oraz interpretacja wyników modeli, jakości dopasowania, monitoringu
  • Doradztwo w zakresie use case’ów analitycznych oraz ich wpływu na biznes
  • Przygotowywanie wniosków oraz symulacji dotyczących wpływu use case’ów ML na procesy biznesowe: estymacja ROI, Uplift, Success Criteria
  • Praca nad architekturą rozwiązań oraz merytoryczną stroną ofert

Zobacz, co mamy dla Ciebie:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pracę w interdyscyplinarnym i międzynarodowym środowisku
  • Udział w ciekawych projektach dla kluczowych graczy na rynku
  • Dogodne warunki rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę pracy w rozwijającym się zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny
  • Leasing samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Udemy, Degreed oraz LinkedIn Learning
  • Buddy Program – komfortowy start
  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Rozmowa rekrutacyjna
3. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

Zespół KPMG Data Science & AI realizuje projekty w zakresie transformacji największych organizacji na rynku z wykorzystaniem uczenia maszynowego oraz zaawansowanej analityki. Projekty dotyczą budowania silników predykcyjnych, preskryptywnych (Causal ML), jak również automatyzacji z wykorzystaniem CV czy NLP. Przykładowe projekty to: modelowanie ryzyka, analiza propensity / uplift, prognozowanie churn, prognozowanie popytu.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za tworzenie modeli uczenia maszynowego. Szukamy pasjonatów analizy danych, posiadających praktyczne umiejętności programowania w języku Python oraz identyfikacji potrzeb biznesowych, komunikacji wniosków biznesowych, a następnie przetłumaczenia ich na język ilościowy.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
SQL Python