KPMG
Data aktualizacji: 2023-02-27
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Administracja
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Asystentka/ Asystent - kancelaria prawna
Rodzaj umowy

umowa o pracę

Lokalizacja
Warszawa
Model pracy

Praca hybrydowa

Sprawdź nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów, mile widziane wykształcenie lingwistyczne, prawnicze lub administracyjne)
  • Minimum 4 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (warunek konieczny)
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Elastyczność w działaniu oraz umiejętność pracy w szybko zmieniających się okolicznościach
  • Umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole
  • Nienaganna kultura osobista, energia, otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie:

  • Bieżące wsparcie dla partnerów i dyrektorów w zakresie prowadzonych projektów (w tym obsługę korespondencji, spotkań, łączenie rozmów telefonicznych, aktualizację informacji w bazach danych, organizację wyjazdów, itp.)
  • Wsparcie administracyjne działu merytorycznego (edycja raportów, przygotowywanie umów i ofert)
  • Wspieranie innych członków zespołu sekretariatu
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i bindowanie dokumentów
  • Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów

Zobacz, co mamy dla Ciebie:

  • Pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
  • Stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
  • Szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • Wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • Program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • Program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • Pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • Prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
  • Udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • Drużyny sportowe – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • Dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Rozmowa rekrutacyjna
3. Spotkanie z przedstawicielami biznesu
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

Kancelaria KPMG Law to zespół kilkudziesięciu doświadczonych prawników. Prowadzimy obsługę transakcji zawieranych we wszystkich sektorach gospodarki przez polskich i zagranicznych inwestorów. Nasza interdyscyplinarna wiedza, oparta na zrozumieniu biznesowego tła projektów, połączona z pragmatycznym podejściem do rozwiązywania problemów, pozwala nam kompleksowo wspierać naszych klientów.

Aktualnie, poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki/ Asystenta do wsparcia zespołu w kwestiach administracyjnych.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski