KPMG
Data aktualizacji: 2023-03-01
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Administracja
angielski

Business Support Junior Assistant
Rodzaj umowy

umowa o pracę

Lokalizacja
Warszawa
Model pracy

Hybrydowy

Sprawdź nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • biegła znajomość pakietu programów Microsoft Office
  • samodzielność i doskonałe umiejętności organizacyjne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • obowiązkowość i zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pozytywne nastawienie do realizacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie:

  • bieżące wsparcie Partnerów Działu i zespołu merytorycznego ( m.in. prowadzenie kalendarza Partnerów Business Advisory - umawianie spotkań, telekonferencji itp.)
  • wystawianie faktur
  • aktualizacja informacji w bazach danych
  • pomoc administracyjna w ofertowaniu (m.in. edytowanie dokumentów, pozyskiwanie dokumentów formalnych)
  • przeprowadzanie wewnętrznych procedur związanych z projektami
  • przygotowywanie prezentacji i raportów
  • prowadzenie planningu poszczególnych zespołów Departamentu Business Advisory
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji oraz dokumentów
  • inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem Departamentu Business Advisory (w tym bieżąca opieka nad przestrzenią biurową Departamentu)

Zobacz, co mamy dla Ciebie:

  • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
  • drużyny sportowe – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
  • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Rozmowa rekrutacyjna
3. Spotkanie z przedstawicielami biznesu
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

BA Business Support zajmuje się wsparciem w codziennych zadaniach zespołu Business Advisory, oferującego usługi doradcze mające na celu poprawę efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw oraz ich stabilny rozwój. BA Business Support pomaga zespołowi biznesowemu, aby ten mógł płynnie wspierać naszych klientów w rozwiązywaniu bieżących problemów dotyczących zarządzania na poziomie strategicznym i operacyjnym

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Asystent
Języki
angielski
Pełny etat
Asystent
Języki
angielski