KPMG
Data aktualizacji: 2023-02-02
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting, Księgowość
angielski
Starszy Konsultant Podatkowy ds. CIT - Corporate Tax Advisory
Rodzaj umowy

umowa o pracę

Lokalizacja
Warszawa
Model pracy

Hybrydowy

Sprawdź nasze wymagania:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności opracowywania różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych i planowania
  • chęci rozwijania wiedzy branżowej i zrozumienia nowych zagadnień biznesowych
  • dbałości o szczegóły
  • samodzielności i odpowiedzialności

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie:

  • udział w projektach z obszaru doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym
  • przygotowanie opinii i dokumentacji podatkowych w języku polskim i angielskim
  • analiza przepisów podatkowych oraz stanowisk organów podatkowych i orzecznictwa sądów administracyjnych
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego

Zobacz, co mamy dla Ciebie:

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • możliwość pracy zdalnej
  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oraz dostęp do platform learnigowych, w tym Linkedin Learning
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o stałą umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny: karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony okolicznościowe
  • możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników i uzyskania atrakcyjnego bonusu
  • możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Rozmowa rekrutacyjna
3. Spotkanie z przedstawicielami biznesu
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

Jesteśmy zespołem liczącym ponad 30 osób, składającym się z doradców podatkowych, radców prawnych i ekonomistów. Dążymy do zrozumienia dynamicznych zmian zachodzących w relacjach biznesowych naszych klientów i co za tym idzie coraz to nowych oczekiwań od doradcy podatkowego. Prowadzenie biznesu w trybie zdalnym, zakłócone łańcuchy dostaw czy też inflacja to tylko niektóre z zagadnień istotnych obecnie dla naszych klientów. Zagadnienia te kreują wyzwania dla naszego zespołu w zakresie analizy ich podatkowych aspektów. Zapewniamy do tego najlepsze warunki i narzędzia – międzynarodowy zespół fachowców, sprawdzone lokalne i globalne rozwiązania, profesjonalne szkolenia, szeroką wiedzę merytoryczną i branżową oraz projekty dla największych i najważniejszych organizacji w kraju i na świecie.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski