KPMG
Data aktualizacji: 2023-02-02
Kraków, małopolskie
Podatki, Konsulting, Księgowość
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Tax Supervisor - Corporate Tax Advisory
Rodzaj umowy

umowa o pracę

Lokalizacja
Kraków
Model pracy

Hybrydowy

Sprawdź nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość)
  • tytuł doradcy podatkowego będzie atutem
  • 3-4 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym
  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego
  • doświadczenie w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego zarówno w języku polskim i angielskim
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym
  • umiejętność przygotowywania komentarzy/opinii podatkowych
  • bardzo dobra znajomość MS Office (MS Excel, MS Word)

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie:

  • prowadzenie projektów w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym
  • przygotowywanie opinii oraz różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego w języku polskim i angielskim
  • przygotowywanie raportów i analiz porównawczych (benchmarkingowych)
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego

Zobacz, co mamy dla Ciebie:

  • możliwość pracy zdalnej – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
  • finansowanie kwalifikacji zawodowych – wesprzemy Cię w zdobywaniu kwalifikacji m.in. doradcy podatkowego
  • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
  • flotę samochodową – Twój komfort jest dla nas ważny!
  • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
  • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • drużyny sportowe – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
  • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Rozmowa rekrutacyjna
3. Spotkanie z przedstawicielami biznesu
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

Jesteśmy zespołem liczącym ponad 30 osób, składającym się z doradców podatkowych, radców prawnych i ekonomistów. Dążymy do zrozumienia dynamicznych zmian zachodzących w relacjach biznesowych naszych klientów i co za tym idzie coraz to nowych oczekiwań od doradcy podatkowego. Prowadzenie biznesu w trybie zdalnym, zakłócone łańcuchy dostaw czy też inflacja to tylko niektóre z zagadnień istotnych obecnie dla naszych klientów. Zagadnienia te kreują wyzwania dla naszego zespołu w zakresie analizy ich podatkowych aspektów. Zapewniamy do tego najlepsze warunki i narzędzia – międzynarodowy zespół fachowców, sprawdzone lokalne i globalne rozwiązania, profesjonalne szkolenia, szeroką wiedzę merytoryczną i branżową oraz projekty dla największych i najważniejszych organizacji w kraju i na świecie.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski