Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-04-06
Alwernia, małopolskie
Human Resources

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, producenta produktów chemicznych, poszukuję obecnie Specjalisty ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi / HR BP

Miejsce pracy: Alwernia
Nr ref. 194263/8921

Opis stanowiska:
  • doradztwo i wsparcie we wszystkich działaniach związanych z zasobami ludzkimi,
  • wdrożenie i monitorowanie systemu motywacyjnego,
  • zapewnienie skutecznej realizacji zadań i procesów z zakresu rekrutacji, szkoleń i rozwoju, onboardingu oraz oceny okresowej,
  • tworzenie ścieżek karier i planu rozwojowego dla pracowników,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • współtworzenie i wdrażanie strategii Employer Brandingowej,
  • wsparcie pracowników i kadry managerskiej w obszarze szkoleń i rozwoju.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Zarządzania zasobami Ludzkimi / HR Business Partnera,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL, zarządzanie),
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • znajomość technik prowadzenia szkoleń i programów rozwojowych,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów HR-owych,
  • doskonałe umiejętnościami komunikacyjne,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferta obejmuje:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, pakiet multisport itp.).