RSM Poland
Data aktualizacji: 2023-03-07
Poznań, wielkopolskie
Audyt, Księgowość, Analiza
angielski

RSM Poland to ponad 250 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 48 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Asystent ds. audytu
Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Uczestnictwo w projektach związanych z badaniem oraz przeglądem sprawozdań finansowych;
  • Sporządzanie dokumentacji rewizyjnej;
  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów i innych dokumentów pod kierunkiem seniora/biegłego rewidenta;

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne z obszaru finansów i rachunkowości (również studenci ostatnich lat);
  • Doświadczenie w pracy w firmie audytorskiej lub w księgowości – mile widziane;
  • Umiejętność analizy danych finansowych;
  • Dobra znajomość przepisów o rachunkowości;
  • Umiejętność pracy w zespole:;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych - przeważnie woj.: wielkopolskie i mazowieckie;
  • Zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych- wsparcie w zdobywaniu uprawnień ACCA i biegłego rewidenta;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów medycznych i sportowych;
  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Audytu;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy), zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań. Administratorem danych jest RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody.
Poziom stanowiska
Asystent
Języki
angielski
Asystent
Języki
angielski