Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-02-24
Specjalista ds. Kadr i Płac
Nr ref. 194084/8933
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Human Resources
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy z sektora medycznego, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja i rozliczanie czasu pracy, karty zasiłkowe, druki ZUS ,ERP-7 etc.),
  • przygotowywanie listy płac, naliczanie i rozliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych, rozliczeniowych oraz korygujących do ZUS, deklaracji PIT, deklaracji PFRON oraz sprawozdań do GUS,
  • opieka nad firmowym archiwum kadrowo-płacowym,
  • ścisła współpraca z działem finansowo-księgowym oraz z instytucjami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej pracowników,
  • wykształcenie wyższe będzie atutem (preferowane kierunki ekonomiczne),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego,
  • doświadczenie w rozliczaniu PPK,
  • znajomość oprogramowania MS Office (Excel) oraz programu Płatnik, mile widziane doświadczenie w pracy programem Comarch Optima,
  • umiejętności analitycznego myślenia, rzetelności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy.
Oferta obejmuje:
  • pakiet benefitów (dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • pracę w renomowanej firmie działającej w branży medycznej,
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji.