EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2023-01-27
Kraków, małopolskie
Podatki, Konsulting
angielski

Senior w Zespole Transaction Tax, International Tax, Doradztwo Podatkowe

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie projektów transakcyjnych, w tym due diligence, wsparcie w opracowaniu struktury kapitałowej oraz przepływów pieniężnych, bieżąca obsługa klienta po przeprowadzeniu transakcji

  • Praca koncepcyjna oraz wykonawcza w zakresie projektów o charakterze reorganizacyjnym

  • Doradztwo w zakresie przepływów środków pieniężnych, towarów i usług stanowiących część międzynarodowego systemu gospodarczego

  • Zarządzanie pracą zespołu

  • Rozwijanie kontaktów w Klientami

Nasze wymagania

  • 2-3-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu doradztwa podatkowego

  • Samodzielność w prowadzeniu projektów i bardzo dobra organizacji pracy

  • Umiejętność odpowiedzialnej delegacji zadań

  • Komunikatywność i dojrzałość w komunikacji

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z inwestorami zagranicznymi, w tym funduszami

  • Umiejętność zwięzłego i precyzyjnego przekazywania złożonych komunikatów

  • Uprawnienia doradcy podatkowego

To oferujemy

  • Szansę na zdobycie unikalnej wiedzy i stanie się ekspertem w dziedzinie podatków międzynarodowych

  • Wieloletnią ścieżkę rozwoju kariery

  • Możliwość udziału w ciekawych i rozwijających projektach

  • Elastyczny czas i miejsce pracy

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów

  • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości

  • Indywidualnie projektowana mapa szkoleń rozwijających kompetencje techniczne oraz menedżerskie

  • Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji

  • Zagraniczne szkolenia

  • Wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych typach projektów

  • Program EY Care & Wellness, a w nim m.in.: masaże, karty sportowe, opieka zdrowotna

Zespół Międzynarodowych Podatków oraz Fuzji i Przejęć zajmuje się szeroko pojętym wsparciem transakcyjnym (Tax M&A) oraz doradztwem podatkowym w zakresie międzynarodowego obrotu gospodarczego. Wspieramy naszych klientów w dziedzinie prowadzenia inwestycji krajowych i międzynarodowych, w tym realizowanych poprzez fuzje i przejęcia. Doradzamy również w zakresie obowiązków podatkowych ciążących na przedsiębiorcach uczestniczących w krajowym i międzynarodowym obrocie gospodarczym.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Zespół Międzynarodowych Podatków oraz Fuzji i Przejęć obsługuje największe transakcje przeprowadzane na rynku polskim oraz uczestniczy w obsłudze największych transakcji o zasięgu globalnym realizowanej w ramach międzynarodowej sieci EY. Naszymi klientami są najbardziej renomowane światowe marki, liderzy swoich branż, a zakres realizowanych przez nas zleceń dotyczy zarówno podatków krajowych jak i zagranicznych. Oferujemy możliwości poszerzenia wiedzy w dziedzinie podatków (polskich i międzynarodowych) i finansów, jak również rozwoju kompetencji w dziedzinie analizy gospodarczej.

Kogo szukamy:

Szukamy ambitnej i aktywnej osoby, która lubi stawiać czoła nowym wyzwaniom. Cenimy sobie zaradność, samodzielność i przedsiębiorczość.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.