KPMG
Data aktualizacji: 2023-02-09
Katowice, śląskie
IT, Konsulting, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Praktyki - zespół Advanced Automated Tools
Rodzaj umowy

umowa zlecenie

Lokalizacja
Katowice
Model pracy
Hybrydowy

Sprawdź nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • praktyczna wiedza z zakresu automatyzacji Excel z wykorzystaniem VBA
  • znajomość SQL
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • terminowość
  • komunikatywność
  • spostrzegawczość i umiejętność wyciągania wniosków
  • otwartość na nowości oraz na zmianę
  • dostępność w wymiarze min. 30 h/ tyg

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie:

  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • bieżące wsparcie powstających narzędzi
  • uczestnictwo w procesie analizy procesów biznesowych pod kątem usprawnień i automatyzacji
  • przygotowywanie zapytań SQL
  • wdrażanie narzędzi oraz usprawnień opartych o Excel / VBA

Nie przejmuj się jeśli nie wszystko jest dla Ciebie jasne w tym momencie – w trakcie trwania stażu wszystkiego Cię nauczymy!

Zobacz, co mamy dla Ciebie:

  • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • służbowy iPhone i laptop
  • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
  • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Testy online
3. Rozmowa rekrutacyjna
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

Advanced Automated Tools (AAT) to zespół ekspertów z zakresu analizy danych, analizy oraz automatyzacji procesów biznesowych oraz wdrażania usprawnień procesów. Na co dzień zajmujemy się tworzeniem narzędzi usprawniających pracę zespołu wsparcia audytu oraz zespołów audytowych. Od początku istnienia zespołu z sukcesami łączymy świat biznesu ze światem IT, promując nowoczesne rozwiązania technologiczne, tłumacząc wymagania biznesowe na język techniczny oraz przekładając zawiłości technologiczne na język biznesu.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Umiejętności
SQL MS Office VBA MS Excel