KPMG
Data aktualizacji: 2023-02-13
Wrocław, dolnośląskie
Konsulting, Administracja
angielski

Business Support Junior Assistant (Recepcjonista/ka)
Rodzaj umowy

umowa o pracę

Lokalizacja
Wrocław
Model pracy

stacjonarna

Sprawdź nasze wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doskonała organizacja pracy
  • komunikatywność i otwartość na pracę zespołową
  • umiejętność wyznaczania priorytetów i ich efektywne realizowanie
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie:

  • kompleksowa obsługa recepcji biura we Wrocławiu (w tym obsługa telefonu recepcyjnego, zarządzanie obiegiem dokumentów, obsługa skrzynki biurowej, zarządzanie salami konferencyjnymi)
  • organizacja spotkań z klientami (przygotowywanie sal spotkań, obsługa klientów)
  • bieżąca obsługa dostawców (w tym weryfikacja faktur od dostawców)
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych do biura
  • kompleksowe organizowanie podróży służbowych
  • prowadzenie kalendarza oraz wsparcie w zakresie obsługi korespondencji działu TAX
  • administracyjne wsparcie pracowników biura we Wrocławiu
  • wsparcie zespołu administracyjnego oraz Koordynatora Biura Wrocław

Zobacz, co mamy dla Ciebie:

  • pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji (9:00-17:00)
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
  • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
  • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Rozmowa rekrutacyjna
3. Spotkanie z przedstawicielami biznesu
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

Zespół Administracji dba o to, aby miło i efektywnie pracowało się w naszych biurach. Zajmujemy się wsparciem administracyjnym naszych zespołów, obsługą recepcji, kontaktem z gośćmi KPMG, zarządzaniem powierzchniami biurowymi, w tym m.in. współpracą z zarządcami budynków i dostawcami usług serwisowych.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Asystent
Języki
angielski
Pełny etat
Asystent
Języki
angielski
Pełny etat
Asystent
Języki
angielski