Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-02-07
Ekspert ds. Obsługi Klienta Zamożnego
Nr ref. requisition/1318
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Miejsce pracy: Warszawa
requisition/1318

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z obecnymi Klientami Banku

  • Pozyskiwanie Klientów z segmentu Personal Banking

  • Budowanie długotrwałej relacji z Klientami poprzez zarządzanie portfelem Klienta

  • Aktywne rozpoznawanie oczekiwań finansowych Klientów i oferowanie odpowiednich rozwiązań

  • Zapewnianie aktualnym i potencjalnym Klientom doskonałej, zindywidualizowanej obsługi bankowej zgodnie z wysokimi standardami Millennium Prestige

  • Rozwój działalności biznesowej Banku w sektorze Klientów Zamożnych na rynku lokalnym

Nasze wymagania

  • Obowiązkowe minimum 12 miesięczne doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych oraz lokat strukturyzowanych

  • Potwierdzone sukcesami minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży wymagającej identyfikacji indywidualnych potrzeb Klientów

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami

  • Zainteresowanie rynkiem kapitałowym oraz wiedza na temat produktów inwestycyjnych

  • Samodyscyplina, odpowiedzialność, asertywność, dobre umiejętności organizacyjne

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę (na początek na 12 miesięcy)

  • Wysokie premie uzależnione od indywidualnych wyników

  • Wszechstronne szkolenia przygotowujące do pracy z Klientem zamożnym

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy

  • Program wspierający rodziców „Rodzice na Tak”

  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”

  • Możliwość awansu w strukturach Banku Millennium

  • Ekwiwalent za używanie samochodu prywatnego do celów służbowych

  • Telefon komórkowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.
Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium.
Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj.

W formularzu wpisz numer referencyjny requisition/1318 wybrane przez Ciebie miasto.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.