Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-01-25
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza
angielski
Młodszy Tester Aplikacji

Podobne oferty pracy

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów manualnych

  • Wykonywanie prostych testów api/bazodanowych przy wsparciu testera seniora

  • Wykonywanie prostych skryptów testów automatycznych przy wsparciu testera seniora

  • Współpraca z zespołem developerskim

  • Zgłaszanie błędów , tworzenie test casów i innej dokumentacji testowej

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem oprogramowania

  • Podstawowe umiejętności testerskie: tworzenie test casów, umiejętność wykonywania testów manualnych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów

Mile widziane

  • Znajomość GIT

  • Znajomość SQL

  • Znajomość C#/JAVA

  • Znajomość JIRA/Confluence

To oferujemy

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy nowoczesnych aplikacjach mobilnych oraz webowych najlepiej ocenianych w rankingach niezależnych organizacji (m.in. Newsweek)

  • Rozwój indywidualnych zdolności oraz kompetencji w obszarze testów manualnych i automatycznych

  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku

  • Bezpośrednie wsparcie doświadczonego testera w wykonywanych obowiązkach

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (1-2 dni w tygodniu praca w biurze w Warszawie nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

  • Umowę zlecenie na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.