Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-01-25
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski
UX Designer

UX Designer

UX Designer

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie makiet interfejsów aplikacji mobilnych oraz serwisów WWW w oparciu o badania potrzeb Klientów

  • Przeprowadzanie badań użyteczności i testów funkcjonalnych oraz walidowanie przygotowanych propozycji pod katem ich zgodności z potrzebami Klientów

  • Analiza procesów na podstawie danych ilościowych i jakościowych

  • Monitorowanie rezultatów projektowanych rozwiązań i ich optymalizacja

  • Współpraca przy tworzeniu propozycji graficznych, specyfikacji i opisów projektów dla developerów, współpraca z programistami przy tworzeniu aplikacji, testowanie wprowadzonych zmian

  • Opracowanie spójnych standardów w zakresie rozwiązań UX

  • Śledzenie trendów rynkowych w obszarze UX i designu, ale także w obszarze trendów technologicznych i społecznych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie przy zadaniach związanych z UX lub przy projektowaniu serwisów i aplikacji internetowych

  • Znajomość metodologii projektowania zorientowanej na użytkownika - umiejętność analizy relacji między użytkownikiem, interfejsem, funkcjonalnością produktu, a biznesowym wynikiem przedsięwzięcia (umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi)

  • Doświadczenie w realizacji projektów interaktywnych, w tym w projektowaniu aplikacji mobilnych i serwisów www

  • Doświadczenie w projektowaniu architektury informacji

  • Umiejętność tworzenia ścieżek Klienta i możliwych scenariuszy użycia

  • Umiejętność badania i wykorzystania w procesie projektowania danych jakościowych i ilościowych

  • Doskonała znajomość Axure

  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w najlepszym banku cyfrowym wg ostatniego rankingu Przyjazny Bank Newsweeka

  • Udział w rozwojowych projektach i tworzenie rozwiązań, które wyróżniają się na rynku pod względem innowacyjności i przyjazności dla Klienta

  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premii kwartalnych

  • Szeroką gamę benefitów pozapłacowych, w tym prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Pracę w Centrali Banku Millennium w Warszawie (okolice metra Pole Mokotowskie) oraz kawiarnię Green Cafe Nero ze zniżkami dla Pracowników

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali
  • parking rowerowy
  • dostęp do platformy MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.