Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-03-21
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza, Sprzedaż
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Product Owner (Bankowość Elektroniczna)

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i udoskonalanie wizji produktów tj. pożyczki gotówkowe i/lub karty kredytowe w kanale digital (we współpracy z product managerem)
  • Ustalanie priorytetów i zarządzanie backlogiem
  • Nadzorowanie poszczególnych etapów rozwoju produktu
  • Komunikacja pomiędzy interesariuszami oraz innymi zespołami w organizacji
  • Weryfikacja oraz raportowanie postępów prac nad rozwojem produktu
  • Odpowiedzialność za sprzedaż produktu, w tym bieżące monitorowanie i raportowanie sprzedaży we współpracy z product managerem
  • Opracowywanie dokumentacji projektu

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia jako Product Owner (preferowana branża finansowa)
  • Znajomość zagadnień informatycznych w stopniu umożliwiającym efektywną pracę z zespołem scrumowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację w relacjach biznesowych
  • Nastawienie na szukanie rozwiązań oraz wychodzenie z inicjatywą
  • Świetna organizacja pracy i samodyscyplina w działaniu
  • Umiejętność pracy nad wieloma zagadnieniami
  • Umiejętność podejmowania decyzji

Mile widziane

  • Doświadczenie w bankowości, znajomość produktów kredytowych (w szczególności pożyczki gotówkowe lub karty kredytowe)
  • Znasz system Jira i Confluence
  • Posiadasz certyfikat Scrum (referowany Scrum.org lub ScrumAlliance)

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w najlepszym banku cyfrowym wg ostatniego rankingu Przyjazny Bank Newsweeka
  • Możliwość realnego wpływu na kształt produktu oferowanego klientom Banku Millennium
  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premii kwartalnych
  • Szeroką gamę benefitów pozapłacowych, w tym opiekę medyczną oraz dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • Pracę w nowoczesnym biurze w okolicach metra Pole Mokotowskie, możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium