Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-03-21
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta
angielski
3D Generalist – Blender Artist

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie grafik 3D na potrzeby procesów i ekranów w aplikacjach mobilnych i systemach transakcyjnych
  • Tworzenie Key Visuali o wysokiej estetyce
  • Współpraca w tworzeniu kampanii marketingowych i komunikacyjnych od strony graficznej
  • Projektowanie rozwiązań graficznych na strony internetowe, systemy transakcyjne i aplikacje mobilne
  • Wspieranie rozwoju kompetencji pozostałych członków zespołu w zakresie tworzenia grafik 3D
  • Prace związane z utrzymaniem systemów, aplikacji oraz komunikacji z klientem
  • Dbanie o spójność wizualną oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami, trendami oraz wcześniej wypracowanymi rozwiązaniami (w oparciu o Design System)

Nasze wymagania

  • Portfolio
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu grafiki 3D
  • Doskonała znajomość Blender 3D
  • Dobra znajomość programów pakietu Adobe
  • Umiejętność modelowania high / low poly
  • Umiejętność teksturowania, oświetlania sceny i renderingu
  • Wysokie poczucie estetyki, znajomość zasad kompozycji i kreatywność
  • Dbałość o szczegóły na poziomie "pixel perfect"
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań oraz realne zaangażowanie w powierzone zadania
  • Terminowość, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracowania na wielu projektach równolegle
  • Otwartość na feedback ze strony zespołu i umiejętność dzielenia się wiedzą z członkami zespołu

Mile widziane

  • Mile widziana umiejętność animacji obiektów 3D

To oferujemy

  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w ponad 12 osobowym, doświadczonym zespole graficznym, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
  • Ścisłą współpracę z wieloma działami zaangażowanymi w proces projektowy, w tym możliwość wzięcia udziału w badaniach użyteczności z użytkownikami
  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premii kwartalnych
  • Szeroką gamę benefitów pozapłacowych, w tym opiekę medyczną oraz dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • Pracę w Centrali Banku Millennium (w okolicach metra Pole Mokotowskie), gdzie czeka na Ciebie kawiarnia Green Cafe Nero ze zniżkami dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium