EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2023-03-26
lubuskie
Audyt, Konsulting

Podobne oferty pracy

Przyszła gwiazda biznesu – konkurs Audit OdyssEY

Audit OdyssEY to konkurs przeznaczony dla studentów, którzy chcą sprawdzić jak działa biznes od środka. W ramach kolejnej już edycji wszyscy chętni, będą mogli zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez Audytorów EY. Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszy to interaktywny test online z wiedzy na temat rachunkowości i finansów. W drugim na uczestników czeka certyfikowany cykl spotkań warsztatowych. Odbywać się one będą w godzinach popołudniowych i kończyć testem. Podczas ostatniego etapu uczestnicy zostaną połączeni w zespoły. Następnie odbędą spotkania z przedstawicielami spółek, w oparciu o które przygotują prezentację i przedstawią ją przed klientem. Zapisy trwają do 26 marca.

Twój zakres obowiązków

  • Poznawanie od podszewki, jak działa biznes w różnych branżach

  • Odkrywanie, na czym polega rola profesjonalnego audytora

  • Udział w ekskluzywnych, certyfikowanych warsztatach z nagrodami

Nasze wymagania

  • Masz status studenta

  • Interesujesz się finansami i biznesem

  • Chcesz wejść do gry o wysoką stawkę

  • Nie oczekujemy dyspozycyjności – wygodna, hybrydowa formuła sprawi, że spokojnie połączysz udział w Audit OdyssEY ze studiami

  • Nie oczekujemy znajomości audytu – wystarczy, że chcesz sprawdzić, jak działa

  • Aby wziąć udział w konkursie niezbędna jest rejestracja na auditodyssey.pl do 26 marca

To oferujemy

Są tacy, którzy palą się do poznawania biznesu od środka. Inni chcą nauczyć się płynnie poruszać wśród różnorodnych procesów, które go kształtują. Kolejni szukają idealnej dla siebie karierowej przestrzeni, najlepiej bogatej w złoto.

Mamy to wszystko, a nawet więcej.

Ty też możesz sprawdzić się w Audit OdyssEY – prestiżowym konkursie dla studentów, przygotowanym przez ekspertów z EY.

Twoja wiedza jest na wagę złota!

Na zwycięzców czeka:

  • Złoto inwestycyjne o łącznej wartości 40 000 PLN
  • Oferta kariery w EY bez procesu rekrutacji
  • Vouchery na szkolenia z ACCA w prestiżowym EY Academy of Business

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.