Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
PwC
Data aktualizacji: 2023-04-07
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
angielski
Data aktualizacji: 2023-04-07

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000. Osób w tym ponad 1000 w obszarze technologii

Płatne praktyki w zespole Energy Transition - doradztwo biznesowe

Dołączając do zespołu Energy Transition dołączasz do interdyscyplinarnego zespołu ekspertów, którzy na co dzień zajmują się realizacją projektów z pierwszy stron gazet oraz wpływającymi na życie każdego z nas.


Czekamy na:

Absolwentów / studentów od 3. roku studiów pierwszego stopnia bez względu na specjalizację i typ uczelni, osoby interesujące się zagadnieniami rynku energetycznego i zmianami na nim zachodzącymi, które:

 • posiadają zdolności analityczne i logicznego myślenia,

 • szukają innowacyjnych, nietuzinkowych rozwiązań,

 • odnajdują się w pracy zespołowej,

 • dobrze znają pakiet  MS Office,

 • swobodnie komunikują się w języku angielskim,

 • są dyspozycyjni min. 30/35h tygodniowo.


Twoja przyszła rola w zespole Energy Transition?

Twoja praca w zespole Energy Transition będzie polegała m.in. na wsparciu naszych Klientów w procesach fuzji i przejęć (M&A), analizach strategicznych i rynkowych, kompleksowych procesach inwestycyjnych oraz dostosowaniu się do dynamicznie zmieniających się trendów rynkowych i regulacyjnych powiązanych z trwająca transformacją energetyczną. 

Jako pełnoprawny członek zespołu będziesz uczestniczyć w każdym etapie realizowanych przez nasz projektów. Zyskasz możliwość zapoznania się z największymi grupami energetycznym oraz produkcyjnymi działającymi w naszym kraju i regionie.

Będziesz mieć również możliwość zobaczenia od środka jak wygląda proces transformacji energetycznej, jaki ma wpływ na otaczający nas rynek oraz jakie wyzwania stawia zarówno przed naszymi Klientami jak i nami samymi.


Co oferujemy?

 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową,

 • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring,

 • wsparcie Buddy'ego w pierwszych dniach praktyk,

 • możliwość otrzymania premii za polecenie znajomego,

 • nowoczesny sprzęt do pracy. 


Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line.

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: pl_kariera@pwc.com

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.