KPMG
Data aktualizacji: 2023-03-30
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Specjalista/Starszy Specjalista- Deal Advisory Strategy
Rodzaj umowy

umowa o pracę

Lokalizacja
Warszawa
Model pracy

hybrydowy

Sprawdź nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (BA) - preferowane w zakresie ekonomii, finansów lub zarządzania
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w wiodącej firmie doradczej lub instytucji finansowej świadczącej podobne usługi w zakresie Corporate Finance, tworzenia strategii, transformacji biznesowych i optymalizacji operacyjnych/finansowych lub w dziale strategii / transformacji w firmie z dowolnej branży
  • doświadczenie w tworzeniu modeli finansowych
  • wiedza z obszaru rachunkowości, ekonomii
  • umiejętność krytycznego myślenia oraz samodzielność w konstruowaniu i strukturyzowaniu wniosków z przeprowadzonych prac oraz analiz
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznych oraz praktycznej umiejętności pracy z danymi finansowymi
  • samodzielność w działaniu, dokładność i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, motywacja, otwartość na nowe wyzwania oraz zorientowanie na realizowanie postawionych celów
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie:

  • udział oraz samodzielne prowadzenie projektów (pod nadzorem menedżera) z zakresu tworzenia strategii, transformacji biznesowych i optymalizacji operacyjnych i finansowych
  • przygotowywanie kompleksowych analiz biznesowych zawierających szczegółowe analizy rynku, klientów, konkurencji
  • tworzenie modeli finansowych, w tym prezentacja wpływu scenariuszy strategicznych na wyniki i wskaźniki finansowe
  • wykorzystywanie perspektywy operacyjnej i finansowej oraz wniosków z badań rynku do budowy planów strategicznych oraz koncepcji ich wdrożenia
  • tworzenie dokumentów strategicznych i biznesowych (m.in. raportów, prezentacji, sprawozdań menedżerskich) omawianych z liderami biznesowymi ze strony klienta
  • koordynowanie pracy młodszych członków zespołu projektowego
  • czynny udział w procesie ofertowania i sprzedaży
  • udział w przygotowywaniu ofert usług doradczych dla potencjalnych klientów
  • rozwijanie nowych produktów ofertowych zespołu
  • samodzielne tworzenie artykułów marketingowych i branżowych
  • bieżący kontakt z osobami zaangażowanymi w projekt ze strony klienta, ekspertami branżowymi oraz pracownikami biur KPMG na całym świecie.

Zobacz, co mamy dla Ciebie:

  • pełną wyzwań i kreatywną pracę w wiodącej firmie doradczej
  • projekty dla krajowych i zagranicznych klientów o dużym zróżnicowaniu branżowym
  • realny wpływ na poprawę funkcjonowania przedsiębiorstw
  • bezpośredni kontakt z najwyższą kadrą menedżerską po stronie naszych klientów
  • dużą samodzielność oraz doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym, zgranym i zaangażowanym zespole
  • szybką i intensywną ścieżkę kariery oraz możliwość zdobycia i rozwoju nowych umiejętności przy wsparciu doświadczonych menedżerów
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • finansowanie kwalifikacji zawodowych – wesprzemy Cię w zdobywaniu kwalifikacji m.in. biegłego rewidenta, doradcy podatkowego, ACCA, CIMA, CFA, CIA
  • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy

Do tego:

  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
  • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Rozmowa rekrutacyjna
3. Spotkanie z przedstawicielami biznesu
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

Dział Deal Advisory skupia ekspertów KPMG, którzy specjalizują się w doradztwie finansowym i strategicznym. Doradzamy zarówno klientom rozważającym bądź przeprowadzającym transakcje gospodarcze, jak i tym którzy planują restrukturyzacje, transformacje, albo zwyczajnie chcą zwiększyć swoją efektywność biznesową. W ramach działu, funkcjonują zespoły m.in.: doradztwa transakcyjnego, doradztwa w obszarze finansowania, fuzji i przejęć – M&A, Wycen oraz Strategii Biznesowej:

Zespół Strategii Biznesowej i Transakcji, do którego możesz zaaplikować zajmuje się kompleksowym doradztwem w obszarach, jak:

  • Strategia biznesowa - rewizja strategii działalności i rozwoju, analiza i kwantyfikacja opcji strategicznych, operacjonalizacja strategii, analiza ryzyk oraz kamieni milowych służących do wdrożenia wybranej strategii
  • Kreowanie wartości – poszukiwanie pomysłów i hipotez na podniesienie wartości firmy. Źródłem tych wartości może być wzrost przychodów, poprawa marży operacyjnej, redukcja kosztów, czy szereg innych usprawnień, jak poprawa poziomu kapitału obrotowego, czy optymalizacja poziomu nakładów inwestycyjnych
  • Optymalizacja modeli biznesowych - w tym segmentów biznesowych, funkcji, struktur organizacyjnych oraz procesów, itp. Przygotowanie planów naprawczych i transformacyjnych, w tym przygotowanie modeli opłacalności do działań i inwestycji
  • Analizy strategiczne - analiza atrakcyjności produktów, rynków geograficznych, sektorów, konkurencji oraz innych uwarunkowań do podjęcia decyzji zarządczych.

Nasze podejście może być stosowane na poziomie grupy kapitałowej, korporacji, spółki, jednostki biznesowej lub funkcji w przedsiębiorstwie. Sprawdza się tak samo dla firm międzynarodowych jak i krajowych, dużych i małych, prywatnych oraz publicznych, a także organizacji non-profit.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski
MS Office