Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-04-06
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski

Starszy Specjalista ds. Analiz Finansowania Strukturyzowanego

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z Klientami z segmentu dużych przedsiębiorstw, obsługa i monitoring zawartych transakcji kredytowych

  • Współpraca z jednostkami banku w celu prawidłowej obsługi transakcji

  • Współpraca z bankami polskimi i zagranicznymi w zakresie kredytów syndykowanych

  • Analiza finansowa oraz analiza ryzyk kredytowych transakcji strukturyzowanych

  • Tworzenie i utrzymywanie relacji z instytucjami i organizacjami, tworzącymi otoczenie biznesowe

  • Analiza konkurencji i rynku segmentu docelowego

  • Uczestnictwo w tworzeniu wewnętrznych regulacji z zakresu działalności Departamentu

  • Analiza portfela kredytowego oraz przygotowywanie raportów

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze finansowania strukturyzowanego

  • Znajomość analizy finansowej i zabezpieczeń kredytowych oraz procedur bankowych

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, MS Word i MS PowerPoint

  • Nastawienie biznesowe oraz umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Praca w centrali Banku w Warszawie (w dogodnej lokalizacji, nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

  • Umowę o pracę oraz kwartalny system premiowania

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej oraz możliwość skorzystania z wielu zniżek

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium