Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-04-14
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza, Marketing
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Copywriter/Specjalista w Zespole Komunikacji Elektronicznej

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści w j. polskim i angielskim do kampanii informacyjnych, marketingowych oraz procesów w bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej banku we współpracy z badaczami i UX designerami oraz jednostkami biznesowymi banku

  • Organizacja wysyłki treści kampanii marketingowych i informacyjnych

  • Tworzenie instrukcji korzystania z bankowych produktów i usług

  • Przygotowywanie odpowiedzi na komentarze użytkowników w Internecie

  • Przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania

  • Analizowanie wyników kampanii marketingowych i umiejętność wyciągania wniosków

  • Współpraca z jednostkami biznesowymi i prawnymi w procesie opiniowania treści

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego, zasad pisowni, ortografii i interpunkcji

  • Umiejętność redagowania prostych, precyzyjnych tekstów, które poprowadzą użytkownika przez proces i zachęcą do korzystania z usługi

  • Umiejętność prowadzenia projektów

  • Myślenie przez pryzmat potencjalnego użytkownika i jego potrzeb, chęć do działania

  • Zainteresowanie obszarem bankowości, finansów oraz nowych technologii

  • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu: filologia polska, angielska, dziennikarstwo, komunikacja społeczna, marketing

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi Atlassian (JIRA, Confluence)

  • Znajomość zasad „prostego języka”

  • Doświadczenie w pracy z kampaniami marketingowymi

To oferujemy

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premii kwartalnych

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w obszarze projektowania doświadczeń klienta

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • Szeroką gamę benefitów pozapłacowych, w tym opiekę medyczną oraz dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Możliwość pracy w nowoczesnym biurze w okolicach metra Pole Mokotowskie, gdzie czeka na Ciebie kawiarnia Green Cafe Nero ze zniżkami dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
Jira UX