Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-04-13
Główny Księgowy
Nr ref. 194358/9354
Otwock, mazowieckie
Podatki, Księgowość, Analiza, Obsługa klienta
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Otwocka poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.

Miejsce pracy: Otwock

Opis stanowiska:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami i uregulowaniami wewnętrznymi,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • zarządzanie gospodarką magazynową,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • nadzór nad pracą działu księgowego,
  • współpraca z audytorami oraz instytucjami publicznymi (US, GUS).
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego lub 5 lat na stanowisku Samodzielnego Księgowego w biurze rachunkowym,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego,
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych,
  • doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP,
  • komunikatywność i otwartość na nowe rozwiązania,
  • doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej – będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – będzie dodatkowym atutem.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.