Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-06-02
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Konsulting, Obsługa klienta, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny wyłącznie z naszymi Klientami- nie dzwonimy do przypadkowych osób :)

  • Pomoc w zakresie produktów i usług bankowych- zapewniamy przestrzeń na ,,bycie sobą” w rozmowie z klientem, nie pracujemy na skryptach :)

  • Przedstawienie oferty i wsparcie w procesie zakupu-doceniamy zaangażowanie naszych pracowników w realizację celów miesięcznymi premiami

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem- poznasz najlepsze techniki, stosowane przez naszych konsultantów oraz będziesz miał możliwość dzielenia się swoimi pomysłami. :)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (matura nie jest wymagana)

  • Zdolność słuchania i nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność mówienia językiem korzyści

  • Chęć pracy w trybie zmianowym w godzinach 9-17 / 10-18 / 11-19

To oferujemy

  • Wysokie premie miesięczne

  • Pracę hybrydową (50% z domu, 50% z biura)

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju i wzrostu wynagrodzenia- pierwszy awans już po 3 miesiącach!

  • Prywatną opiekę medyczną, w pełni opłaconą przez pracodawcę

  • Środki od pracodawcy na benefity takie, jakie lubisz-karta multisport, bony zakupowe i tysiące innych (kafeteria MyBenefit)

  • Profesjonalne, w pełni płatne szkolenie wstępne- otrzymujesz wynagrodzenie za okres szkoleniowy w pełnej wysokości

  • Indywidualne wsparcie mentora w okresie wdrożenia do pracy

  • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

  • Nowoczesne narzędzia do pracy również z domu – komputer, oprogramowanie, akcesoria

  • Konkursy pracownicze z atrakcyjnymi nagrodami

  • Idealny dojazd do pracy- okolice metra Pole Mokotowskie, a dla rowerzystów- monitorowany parking 😊

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista