EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2023-06-02
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting
angielski
Seniorzy w Zespole Cen Transferowych, Dział Doradztwa Podatkowego

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów polityk cen transferowych, analiz ekonomicznych, opracowań, opinii, raportów, dokumentacji z zakresu cen transferowych we współpracy i pod nadzorem managerów i partnerów – udział w procesie od fazy koncepcyjnej do wykonawczej,

  • Organizacja i nadzorowanie operacyjnego przebiegu projektu, zarządzanie zespołem konsultantów i praktykantów w ramach projektu, nadzór operacyjny nad harmonogramem, produktami prac, etc.

  • Weryfikacja i ocena danych, informacji przedstawionych przez klientów, pochodzących z baz danych na potrzeby projektów dotyczących kwestii cen transferowych

  • Bieżąca komunikacja z klientem i innymi zespołami doradczymi w Polsce i za granicą,

  • Dbałość o rozwój osobisty i wysokie standardy pracy,

  • Zdobywanie i przekazywanie wiedzy młodszym członkom zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie praktyczne doświadczenie zawodowe w firmie doradczej lub kancelariach i działach podatkowych dużych firm, nakierowane na zagadnienia dotyczące cen transferowych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętności interpersonalne;

  • Zdolności analityczne;

  • Znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim MS Word i MS Excel).

  • Wyższe wykształcenie.

Mile widziane

  • Kwalifikacje Doradcy Podatkowego (ewentualnie zdana część egzaminów).

  • Doświadczenia w projektach transakcyjnych i strukturyzacyjnych

To oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów, rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego Career Consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych, a także wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach.

  • Ciągła nauka i rozwój: Rozwiniesz kompetencje potrzebne na dziś i na przyszłość. Czeka na Ciebie indywidualna mapa szkoleń, wsparcie finansowe i merytoryczne w zdobywaniu potrzebnych kwalifikacji i certyfikatów, a także nielimitowany dostęp do platform online takich jak Udemy for Business.

  • Sukces według Twojej definicji: Dedykowany doradca kariery, rozbudowane i różnorodne ścieżki rozwoju, a także elastyczność czasu i miejsca pracy pozwolą Ci osiągnąć to, co chcesz, po Twojemu.

  • Pozycja lidera transformacji: Świat się zmienia, a my zapewnimy Ci informacje, wsparcie i pewność siebie niezbędne do współtworzenia tej zmiany.

  • Różnorodna i inkluzywna kultura pracy: W EY każdy jest mile widziany i tak samo ważny – niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Twój punkt widzenia jest dla nas ważny.

W EY masz szansę zdobyć wyjątkowe doświadczenie. Pomożemy Ci w tym dając dostęp do najnowocześniejszej technologii i otaczając ludźmi, którzy mają za sobą niejeden prestiżowy projekt. Dodaj do tego globalną skalę projektów i kulturę pracy, w której możesz być sobą, a otrzymasz wzór na pełne wykorzystanie potencjału, który w Tobie drzemie. Dzięki programom szkoleniowym EY zyskasz umiejętności niezbędne nie tylko teraz, ale także w przyszłości. Podobnie z relacjami – przyjaciele, mentorzy i liderzy których tu poznasz, będą Ci towarzyszyć wszędzie, gdzie zaprowadzi Cię Twoja własna ścieżka kariery.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Możliwość pogłębienia wiedzy zarówno z zakresu cen transferowych i podatków międzynarodowych, jak i umiejętności z zakresu zarządzania projektami, współpracy z zespołem profesjonalistów oraz budowy relacji z klientami. Zdobycie profesjonalnego doświadczenia na projektach dla największych korporacji na świecie. Nauka poprzez szereg zagranicznych szkoleń z zakresu prawa międzynarodowego oraz współpracę z międzynarodowymi zespołami.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.