Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-06-05
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Marketing
angielski
UI Designer

UI Designer

UI Designer

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań na strony internetowe, systemy transakcyjne i aplikacje mobilne

  • Ścisła współpraca z działem IT przy wdrażaniu rozwiązań

  • Tworzenie dokumentacji technicznych dla pozostałych członków zespołu i działów IT

  • Testowanie wprowadzonych zmian oraz wprowadzanie usprawnień

  • Prace związane z utrzymaniem systemów, aplikacji oraz komunikacji z klientem

  • Dbanie o spójność wizualną oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami, trendami i wcześniej wypracowanymi rozwiązaniami (w oparciu o Design System)

  • Współpraca w tworzeniu kampanii marketingowych od strony graficznej

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu serwisów, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych

  • Doskonała znajomość programów pakietu Adobe: Photoshopa, Illustratora oraz XD

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zmysł estetyczny i artystyczny

  • Dbałość o szczegóły na poziomie "pixel perfect"

  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań oraz realne zaangażowanie w powierzone zadania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracowania na wielu projektach równolegle

  • Otwartość na feedback ze strony zespołu

  • Terminowość

  • Chęć do podjęcia pracy w trybie stacjonarnym

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w najlepszym banku cyfrowym wg ostatniego rankingu Przyjazny Bank Newsweeka

  • Ścisłą współpracę z wieloma działami zaangażowanymi w proces projektowy, w tym możliwość wzięcia udziału w badaniach użyteczności z użytkownikami

  • Pracę w 12-osobowym, zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz system premii kwartalnych

  • Szeroką gamę benefitów pozapłacowych, w tym prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Pracę w Centrali Banku Millennium w Warszawie (okolice metra Pole Mokotowskie) oraz kawiarnię Green Cafe Nero ze zniżkami dla Pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium