Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-06-08
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Ubezpieczenia, Analiza, Obsługa klienta, Sprzedaż, Marketing
angielski
Manager ds. Rozwoju Produktów Ubezpieczeniowych / Insurance Products Development Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie i przygotowywanie koncepcji nowych produktów ubezpieczeniowych dla Klientów detalicznych wraz z ich założeniami biznesowymi

  • Zarządzanie określoną linią produktów bancassurance

  • Analiza rynku i trendów rynkowych w zakresie nowych rozwiązań funkcjonalnych i technologicznych, dla zapewnienia Klientom Banku Millennium unikalnego customer experience

  • Analiza portfolio produktowego, tworzenie i wdrażanie inicjatyw w obszarze akwizycyjnym i jakościowym, w ramach współpracy z różnymi departamentami Banku oraz partnerami zewnętrznymi, w celu realizacji założonych KPI

  • Współtworzenie, wdrażanie procesów sprzedaży i obsługi produktów oraz inicjowanie zmian funkcjonalnych w produktach i procesach

  • Współpraca przy negocjowaniu, zawieraniu oraz monitorowanie umów z podmiotami zewnętrznymi, w tym ustalanie zasad współpracy biznesowej, analiza efektywności współpracy oraz opieka nad umowami zawartymi z partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Znajomość specyfiki instytucji finansowych, w zakresie oferty ubezpieczeniowej, wdrażania i obsługi ubezpieczeń, jak również rynku e-insurance/e-banking/e-commerce

  • Doświadczenie w rozwijaniu oferty produktów ubezpieczeniowych w banku, towarzystwie ubezpieczeń lub e-commerce

  • Orientacja biznesowa oraz doświadczenie w kontaktach z partnerami zewnętrznymi

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i podejmowanie odpowiedzialności za realizowane zadania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: bankowość, ekonomia, prawo, ubezpieczenia, marketing, zarządzanie

To oferujemy

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania związane z rozwojem oferty produktów ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych

  • Interesujące i odpowiedzialne wyzwania pod kątem zarządzania określoną linią produktów bancassurance

  • Unikalną okoliczność do budowania pozytywnego Customer Experience przy wykorzystaniu analiz i trendów rynkowych oraz nowych technologii

  • Przyjazną atmosferę pracy, nastawioną na działanie zespołowe

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz systemem premii kwartalnych

  • Szeroką gamę benefitów pozapłacowych, w tym opiekę medyczną oraz dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Pracę w nowoczesnym biurze w okolicach metra Pole Mokotowskie i możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium