Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-03-14
Samodzielny Księgowy (m/k)
Nr ref. 194632/9528
Łódź, łódzkie
Podatki, Księgowość, Analiza, Obsługa klienta
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dystrybutora sprzętu medycznego, w związku dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnego Księgowego.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT),
  • uzgadnianie sald kont i rozrachunków z kontrahentami i pracownikami,
  • sporządzanie raportów i zestawień finansowych,
  • wprowadzanie i rozliczanie wyciągów bankowych,
  • wsparcie pracy Głównego Księgowego,
  • współpraca z zespołem księgowym oraz innymi działami firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
  • znajomość systemów klasy ERP oraz narzędzia MS Excel,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialny i uporządkowany sposób myślenia i pracy.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, parking pracowniczy, inne benefity pozapłacowe,
  • biuro zlokalizowane w centrum Łodzi.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel ERP
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski