KPMG
Data aktualizacji: 2023-06-12
Poznań, wielkopolskie
Konsulting, Kontroling, Analiza, Obsługa klienta, Inżynieria
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Starszy Konsultant - zespół Engineering Projects Advisory
Rodzaj umowy

Umowa o prace

Lokalizacja
Poznań
Model pracy

Hybrydowy / zdalny

Sprawdź nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, w zakresie ekonomiki budownictwa lub pokrewne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Doświadczenie w zakresie znajomości procesów inwestycyjnych
  • Znajomość zasad kontroli projektów: kontrola kosztów, planowanie / harmonogramowanie i szacowanie
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Umiejętność pisania opracowań (opinii, raportów, notatek) w języku polskim i angielskim
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel, World, Power Point
  • Zdolnoścć szybkiego uczenia się oraz rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność nawiązywania bardzo dobrych relacji interpersonalnych
  • Elastyczność i umiejętność reagowania na zmiany w dynamicznym środowisku pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu spraw po różnych stronach inwestycji (zamawiający, inżynier kontraktu, wykonawca, doradca techniczny, etc.) i w kontraktach zawieranych w rozmaitych formułach (EPC, CM, DBO, D&B itp.)
  • Doświadczenie w analizie harmonogramów
  • Doświadczenie w opracowywaniu studiów wykonalności

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

  • Współpraca przy przygotowywaniu planu realizacji inwestycji
  • Wsparcie klientów w opracowywaniu dokumentacji przetargowej oraz prowadzeniu postępowań przetargowych
  • Analiza/weryfikacja harmonogramów oraz kalkulacji kosztowych realizacji projektu
  • Analiza wyników w stosunku do założonych prognoz
  • Analiza roszczeń składanych przez wykonawców i wyliczanie godziwej wartości roszczenia
  • Opracowywanie opinii i raportów dotyczących różnych etapów procesu inwestycyjnego
  • Uczestniczenie w spotkaniach związanych z realizacją Inwestycji
  • Współpraca z Klientem i podwykonawcami

Zobacz, co mamy dla Ciebie

  • Pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Współpracę z renomowanymi klientami
  • Stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
  • Szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • Wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • Program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • Pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • Prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • Dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
  • Prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach
  • Pracę hybrydową lub zdalną (zespół ulokowany jest w Warszawie)

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Rozmowa rekrutacyjna
3. Spotkanie z przedstawicielami biznesu
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

Zespół Engineering Projects Advisory zajmuje się doradztwem strategicznym w zakresie przemysłu, budownictwa, infrastruktury transportowej, ochrony środowiska i sektora energii. Konsultanci działu zajmują się między innymi projektowaniem oraz wdrażaniem programów poprawy efektywności procesów biznesowych i redukcji kosztów przedsiębiorstw o wysokim zużyciu energii i ciepła. Obsługujemy także proces budowlany, rozliczamy inwestycje i doradzamy w sporach. Zespół realizuje projekty z zakresu Green Deal i Sprawiedliwej Transformacji. Obecnie poszukujemy osoby, która wesprze zespół w projektach z zakresu regulacji sektorowych: energetyki, gospodarki wodnej, projektów infrastrukturalnych.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel MS Word MS PowerPoint