Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Data aktualizacji: 2023-05-29
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski
Starszy Specjalista (w zakresie sprawozdawczości), Departament Finansów

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • przygotowanie sprawozdań, w tym wynikających z umów o dotacje i regulacji wewnętrznych
  • przygotowywanie analiz oraz dokumentów księgowych
  • weryfikacja danych wynikających z realizacji umów o dotacje
  • kontrola wydatków i proponowanie optymalizacji kosztów
  • raportowanie okresowe i ad hoc
  • wsparcie w zakresie usprawniania procesów sprawozdawczych
  • współuczestniczenie w procesach biznesowych i tworzeniu procedur

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. roczne doświadczenie w rozliczaniu dotacji finansowanych z budżetu państwa
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym
  • odpowiedzialność, systematyczność, dokładność
  • proaktywność, zdolności organizacyjne
  • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność i gotowość do częstych interakcji i współpracy ze współpracownikami spoza zespołu: osobistej, pisemnej, mailowej, telefonicznej, online

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • zgrany zespół, który doceni Twoje zaangażowanie
  • stabilne zatrudnienie w firmie dbającej o pracownika (m.in.: umowa o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny oraz prywatna opieka medyczna)
  • pracę w nowoczesnym biurze z historią - w samym centrum Warszawy

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie. Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office MS Excel
Specjalista
Języki
angielski