EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2023-07-03
Wrocław, dolnośląskie
Audyt, Podatki, Konsulting, Księgowość, Analiza
REKRUTACJA ZDALNA
Program Ambasadorski EY - Ambasador Poziom Wyżej

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie EY w środowisku Akademickim w Twoim mieście – zawsze z pełnym wyposażeniem materiałów od EY – nowe skarpety, piny z kapibarą i wszystko inne, co potrzebne

  • promocja inicjatyw takich jak EYe on Tax, EY Financial Challenger, Audit OdyssEY, EY Certified i wielu innych, o których świat jeszcze nie usłyszał (a jeśli powstaną, to Ty usłyszysz o nich w pierwszej kolejności - nawet będziesz nam podpowiadać czy to, o czym myślimy jest fajne)

  • wymyślanie nowych pomysłów i ich realizacja

Nasze wymagania

  • działasz aktywnie w organizacji studenckiej/kole naukowym i masz już na swoim koncie pierwsze projekty

  • masz dużo pomysłów na nieszablonowe działania

  • nie boisz się wyzwań i chętnie angażujesz się w nowe inicjatywy

  • ogarniasz social media i śledzisz najnowsze trendy – to ważne, zwłaszcza kiedy online zdominował nam życie

  • w przyszłości rozważasz karierę w audycie, podatkach, strategii i transakcjach consultingu itp.

  • dodatkowo, dobrze znasz środowisko akademickie, z łatwością nawiązujesz kontakty i zarażasz pozytywną energią

To oferujemy

  • udział w budowaniu wizerunku EY – najlepszego pracodawcy w swojej branży

  • dedykowane szkolenia

  • zjazdy integracyjne (zawsze bawimy się na nich najlepiEY),

  • specjalny welcome pack (ale umówmy się, to nie jedyna okazja na otrzymanie paczki z naszymi gadżetami)

  • możliwość realizacji własnych pomysłów z naszym wsparciem,

  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami przez cały rok

  • rekomendacje od EY Polska

  • bezcenny punkt w CV

  • przygotowaliśmy dla Ciebie także stypendium ambasadorskie

Ty też zacznij zdobywać cenne doświadczenie już na początku studiów i zostań Ambasadorem EY. Szukamy Ambasadorów w Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Olsztynie, Warszawie i we Wrocławiu, którzy od października 2023 do czerwca 2024 będą reprezentować EY w swoim mieście.

Poznaj globalną firmę doradczą od środka i nawiąż kontakty z osobami z naszego Talent Teamu, Audytu, Podatków, Strategii i Transakcji czy Consultingu. Spotkaj też nowych, fantastycznych ludzi z całej Polski, z którymi razem stworzycie kolejne pokolenie Ambasadorów EY.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.