Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-06-06
Szczecin, zachodniopomorskie
Bankowość, Analiza, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

Ekspert Zdalnej Obsługi Klienta Zamożnego

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Zdalna obsługa Klienta z segmentu Prestige - telefonicznie i z wykorzystaniem nowych technologii - (np. screen sharing, wideorozmowy, czat)

  • Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie im nowoczesnych zindywidualizowanych rozwiązań, w szczególności z zakresu produktów inwestycyjnych

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji w ramach obsługiwanego portfela Klientów

  • Kompleksowa obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obowiązującymi w Banku Millennium

Nasze wymagania

  • Minimum 12 - miesięczne doświadczenie w sprzedaży w bankowości, poparte sukcesami

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych i wiedza na temat rynków finansowych

  • Znajomość nowoczesnych technologii i różnych kanałów dostępu do usług bankowych

  • Doświadczenie w zdalnej obsłudze Klienta i znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Udział w różnorodnych zadaniach i możliwość dzielenia się doświadczeniami, wymiany wiedzy i wspólnego wypracowywania nowych rozwiązań

  • Nowoczesne narzędzia do pracy, również z domu – komputer, oprogramowanie, akcesoria

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od realizacji celów biznesowych

  • Szkolenia umożliwiające rozwój nowych kompetencji, dopasowane do doświadczenia i wiedzy każdej z osób, która do nas dołączy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.
Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium.
Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj.

W formularzu wpisz numer referencyjny wybrane przez Ciebie miasto.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.