EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2023-06-20
Łódź, łódzkie
Podatki, Konsulting
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Praktyki TAXcelerate w dziale Doradztwa Podatkowego

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Udział w TAXcelerate to wyjątkowy, kompleksowo przygotowany program praktyk. Inwestujemy w Twój rozwój od pierwszego dnia, a o Twojej karierze myślimy długoterminowo. Przechodzisz przez kolejne poziomy najszybciej, masz do dyspozycji indywidualny mentoring i specjalnie przygotowany program szkoleń - chcemy poznać Cię jak najlepiej.

  • Zdobycie doświadczenie i rozwinięcie swoich umiejętności doradztwa w zakresie podatków korporacyjnych, podatków międzynarodowych, oraz w zakresie projektów transakcyjnych

  • Zaangażowanie w tworzenie projektów porad, opinii i rekomendacji pomagających podejmować decyzje zarządcze w organizacjach (łącznie z opcją bezpośredniego udziału w rozmowach z klientami), a także pism do organów podatkowych

  • Przeprowadzenie researchy podatkowych i przygotowywanie materiały klienckie

  • Tworzenie najlepszych rozwiązań dla rozpoznawalnych i interesujących klientów

  • Łącząc znajomość prawa i ekonomii oraz współpracując zespołowo z najlepszymi specjalistami, będziesz tworzyć najlepsze fiskalne rozwiązania dla naszych klientów.

Nasze wymagania

  • Studiujesz na 3 roku studiów licencjackich, lub na studiach magisterskich, na kierunku prawniczym, finansowym lub ekonomicznym. Jeśli masz już ukończone studia – także zapraszamy.

  • Znasz j. angielski na  poziomie komunikatywnym

  • Sprawnie poruszasz się w pakiecie MS Office, szczególnie w Excelu

  • Lubisz pracę w zespole i łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi

  • Będzie super, jeśli masz już pierwsze doświadczenie w zakresie podatków

  • Dodatkowym atutem będzie aktywność w kołach naukowych lub organizacjach studenckich

To oferujemy

  • Najszybsza na rynku ścieżka rozwoju – dopasowana do Ciebie. Już na starcie otrzymujesz preferencyjne wynagrodzenie

  • i warunki zatrudnienia oraz najlepszą na rynku ofertę szkoleń. Jeśli wspólnie uznamy, że to jest dobre miejsce dla Ciebie

  • już po 3 miesiącach otrzymasz podwyżkę i awans na kolejny poziom. Po zakończeniu praktyk, pracę stałą zaczynasz poziom wyżej – w gronie Doświadczonych Asystentów, przygotowywanych do objęcia roli Eksperta i Menedżera.

  • Ważne, rozwijające i ciekawe zadania – bez nadmiaru procedur i powtarzalności. Stworzyliśmy narzędzia technologiczne i zwiększyliśmy zaplecze operacyjne po to, żeby Tobie dać to, co najciekawsze w Doradztwie Podatkowym

  • Kompetencje kluczowe teraz i w przyszłości. Rozpoczynając karierę w Dziale Doradztwa Podatkowego EY, wybierasz rozwój w obszarze pożądanym na rynku. Wypracowaliśmy Mapę Kompetencji Przyszłości - unikalny model kompetencji

  • i program szkoleniowy, który sprawi, że Twoje umiejętności miękkie, technologiczne i biznesowe zawsze będą na bieżąco ze zmieniającym się światem.

  • Jesteś wyjątkową osobą – dlatego podchodzimy do Ciebie indywidualnie. Gwarantujemy indywidualne wsparcie, doradztwo

  • i mentoring doświadczonego eksperta EY od samego początku Twojej kariery w Dziale Doradztwa Podatkowego EY.

Dział Doradztwa Podatkowego w EY to miejsce, gdzie znajomość prawa i ekonomii pozwala tworzyć najlepsze rozwiązania. Doradca podatkowy pełni często rolę strategicznego doradcy biznesowego, analityka, innowatora, a nawet dyplomaty.

W EY analizujemy podatki, pomagając firmom - od ambitnych start-upów, aż po globalne organizacje - w wykorzystywaniu ich możliwości w coraz bardziej cyfrowym i pozbawionym granic świecie. Będziesz mieć wpływ rozwój biznesu, łącząc otwartą głowę z zaawansowaną technologią.  Dostarczysz klientom informacje, które mają strategiczne znaczenie.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.