Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-08-01
Senior RTR Expert
Nr ref. 194682/9564
Kraków, małopolskie
Audyt, Księgowość, Analiza, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, leadera w branży FMCG, poszukujemy kandydata na stanowisko Senior RTR Expert. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie (praca w trybie hybrydowym).

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • zapewnienie kompleksowego procesu RTR, w tym przetwarzanie zapisów księgowych, rozliczenia międzyokresowe, raportowanie podatku VAT, rozliczanie środków trwałych, przygotowywanie i raportowanie podsumowania sprzedaży,
  • wykonywanie czynności zamknięcia miesiąca zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • zapewnienie wsparcia dla audytów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),
  • sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym i merytorycznym dokumentów księgowych,
  • współpraca z kontrolerami finansowymi, dyrektorami operacyjnymi i pozostałymi zespołami.
Wymagania:
  • min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i dobra orientacja w obszarze księgowości,
  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości,
  • zaawansowana znajomość SAP i MS Office (w szczególności MS Excel),
  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • doświadczenie w wykonywaniu czynności zamknięcia miesiąca/roku,
  • wysokie zdolności komunikacyjne, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju w płaskiej strukturze firmy,
  • szeroki wachlarz szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w dużej i stabilnej międzynarodowej organizacji,
  • zestaw świadczeń socjalnych do wyboru.