DSV International Shared Services
Data aktualizacji: 2023-10-25
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza, Obsługa klienta
angielski
Asystent/ka ds. operacji Customer Vendor Master Data

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV ISS | DSV Road | DSV Air&Sea | DSV Solutions | DSV Services.

DSV International Shared Services (DSV ISS) z siedzibą w Warszawie dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 1200 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

W DSV zatrudniamy m.in. w obszarach: Finance & Accounting, Claims, Customs, IT, Process Automation, Customer Reporting & Data Quality, HR & Administration, Back Office.

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kont klientów i kontrahentów wraz z aktualizacją danych bankowych
  • Nanoszenie zmian na istniejących już kontach, ich weryfikacja, analiza i zatwierdzanie
  • Zarządzanie danymi w systemach finansowych i transportowych
  • Współpraca z oddziałami firmy w Europie i na świecie, w ramach Shared Service Centre
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • Dbanie o jakość i kompletność danych

Nasze wymagania

  • bardzo dobrze znasz język angielski,
  • znasz MS Office, zwłaszcza program Excel,
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów – to Twoje cechy.

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Buddy
  • Katalog szkoleń wewnętrznych oraz platforma e-learningowa
  • Kultura feedbacku
  • Program przejść wewnętrznych
  • Skandynawska kultura pracy
  • Work-life Harmony

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia w biurze
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • nowoczesne i ergonomiczne eko-biuro
  • parking rowerowy
  • firmowa kantyna
  • stacje do ładowania pojazdów elektrycznych
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DSV International Shared Services sp. z o.o. z siedzibą w Ożarów Mazowiecki 05-850, przy ul. Ożarowska 40/42, Duchnice, dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji oraz weryfikacji moich kompetencji, a nadto do przekazania moich danych osobowych innym spółkom z grupy kapitałowej DSV ISS na potrzeby rekrutacji prowadzonych w przyszłości.”

1. Informujemy, że Administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych jest spółka DSV International Shared Services Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnicach, przy ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Ożarów Mazowiecki (dalej: „DSV ISS”).
2.Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu:
a) przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia pracodawcy wynikającego z art. 22¹ kodeksu pracy. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest obowiązek prawny (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit „c” RODO w związku z przepisami prawa pracy),
b) przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „a” RODO),
c) realizacji uzasadnionego interesu administratora w zakresie danych pozyskanych od Pani/Pana w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Pani/Pana umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku. Podstawą przetwarzania tych danych jest uzasadniony interes (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „f” RODO),
d) realizacji uzasadnionego interesu administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „f” RODO),
e) przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzane danych osobowych przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „a” RODO).
3. W ramach prowadzonych rekrutacji dane osobowe mogą być przekazane przez DSV ISS innym odbiorcom, tj. spółkom z grupy kapitałowej DSV, podwykonawcom, dostawcom usług oraz podmiotom współpracującym.
4.Pani/Pana dane mogą być przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych, o ile podmioty mające siedzibę w tych krajach wdrożyły odpowiednie zabezpieczenia przetwarzanych danych osobowych.
5. Dane osobowe:
- w zakresie wskazanym w pkt 2 lit. a), b) oraz c) Pani/Pana dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego;
- w zakresie wskazanym w pkt 2 lit. d) Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z przepisów prawa, a także przez czas, w którym przepisy nakazują nam przechowywać dane;
- w zakresie wskazanym w pkt 2 lit. e) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty wyrażenia zgody. 6. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres: ul. Stawki 2, Warszawa).
8. Podanie danych osobowych zgodnych z przepisami Kodeksu pracy jest warunkiem wzięcia udziału w danym procesie rekrutacyjnym. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne.
9. Informujemy, że nie podejmujemy decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.
10. W przypadku pozyskania dalszych informacji w zakresie przetwarzania danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Piotrem Janiszewskim pod adresem e-mail: issc.rodo@dsv.com bądź listownie na adres siedziby DSV ISS.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Asystent
Języki
angielski
Umiejętności
SAP MS Excel
Pełny etat
Asystent
Języki
angielski
Pełny etat
Asystent
Języki
angielski