Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-06-27
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Konsulting, Human Resources, Administracja
Konsultant HR

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie Zespołu Kadr w podstawowych czynnościach administracyjno-kadrowych

  • Realizacja obowiązków pracodawcy w zakresie zatrudniania i prowadzenia dokumentów pracowniczych

  • Obsługa kadrowo-administracyjna pracowników

  • Porządkowanie dokumentacji, koordynacja i obsługa poczty wychodzącej, przychodzącej i przesyłek kurierskich

  • Wystawianie skierowań na wstępne badania lekarskie

  • Archiwizacja dokumentacji pracowniczej we współpracy z firmą zewnętrzną

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Podstawowa wiedza z zakresu przepisów prawa pracy, administracji kadrowej i prowadzenia akt osobowych, rozliczania czasu pracy

  • Komunikatywność i motywacja do pracy

  • Samodzielność i skrupulatność

  • Proaktywna postawa, sprawczość i skuteczność w działaniu

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku wraz ze znajomością systemu kadrowo-placowego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze kadr

  • Pracę w banku o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stacjonarną pracę w biurze na Mokotowie

  • Dogodną lokalizację biura – nieopodal stacji metra Pole Mokotowskie

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium