Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-07-25
Poznań, wielkopolskie
Analiza, Obsługa klienta, Sprzedaż, Zakupy, Logistyka
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z 30-to letnim doświadczeniem na rynku spedycji i transportu, oferującej kompleksową obsługę logistyczną, poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Managera, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż usług magazynowania i obsługi logistycznej.

Business Development Manager (logistyka kontraktowa)

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref. 194728/9589

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie klientów w zakresie najmu powierzchni i usług magazynowych,
  • utrzymywanie i budowanie relacji z kontrahentami,
  • odbywanie spotkań sprzedażowych, negocjowanie warunków umów,
  • analiza rynku pod kątem usług magazynowych i logistycznych,
  • odpowiedzialność za realizację indywidualnych celów ilościowych i jakościowych,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • raportowanie wyników.
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży usług z zakresu logistyki kontraktowej,
  • umiejętność rozwijania partnerskich relacji z klientami i współpracownikami,
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji na najwyższych poziomach zarządzania,
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz kultura osobista,
  • znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • rzetelność i skrupulatność w działaniu,
  • umiejętność analizowania sytuacji i efektywnego planowania.
Oferta obejmuje:
  • pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko z możliwością dalszego rozwoju w organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz przejrzysty system premii,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy - również do użytku prywatnego,
  • benefity pozapłacowe.