KPMG
Data aktualizacji: 2023-06-27
Poznań, wielkopolskie
Konsulting, Analiza, Obsługa klienta, Project Management, Sprzedaż
angielski

Starszy Specjalista/Młodszy Menedżer – Deal Advisory Valuation
Rodzaj umowy

Umowa o prace

Lokalizacja
Poznań
Model pracy

Hybrydowy

Sprawdź nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane w zakresie finansów lub ekonomii
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z wycenami przedsiębiorstw (usługi typu corporate finance, banki, inne instytucje finansowe, firmy doradcze)
  • umiejętność w zakresie współpracy z klientem oraz zarządzania zespołem
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • doskonałe umiejętności analityczne i znajomość modelowania finansowego w MS Excel
  • dokładność i dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac oraz sporządzanych raportów
  • doskonała znajomość języka angielskiego (w szczególności słownictwa w zakresie finansów i wycen przedsiębiorstw) oraz pakietu MS Office

Dodatkowe atuty kandydatów:

  • międzynarodowe kwalifikacje z zakresu analiz finansowych (np. CFA, ACCA) lub wycen przedsiębiorstw (np. CBV, ASA), ewentualnie w trakcie ich uzyskiwania
  • doświadczenie w obszarze wycen dla celów związanych ze sprawozdawczością finansową (np. alokacja ceny nabycia, wyceny aktywów niematerialnych, testowanie aktywów pod kątem utraty wartości)
  • doświadczenie w obszarze modelowania finansowego
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku (np. obsługa klientów zagranicznych, międzynarodowe zespoły projektowe)

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

  • zarządzanie projektami w obszarze wycen m.in.  projekty z zakresu wycen na potrzeby podatkowe, sprawozdawczości finansowej, „fairness opinions”
  • koordynowanie zespołem osób realizujących zadania projektowe wraz z oceną ich wyników pracy
  • przygotowanie analiz strategicznych i ekonomiczno-finansowych
  • budowanie modeli finansowych (Excel)
  • tworzenie raportów i opracowań (Power Point, Word)
  • odpowiedzialność za terminowość i najwyższą jakość realizowanych projektów
  • współpraca z pracownikami innych działów KPMG przy dostarczaniu klientom usług o kompleksowym charakterze
  • rozwój produktów i usług w zakresie wycen przedsiębiorstw
  • budowanie relacji z klientami i wsparcie w sprzedaży

Zobacz, co mamy dla Ciebie

  • udział w strategicznych projektach dla największych krajowych i zagranicznych klientów
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów (bezpośrednia współpraca z Dyrektorami i Partnerem Zespołu Wycen i Modelowania)
  • możliwość uczestnictwa w pracach nad publikacjami analiz rynkowych oraz artykułów prasowych (np. Raport KPMG w Polsce pt. „Kontrola ma swoją cenę. Premie w wezwaniach do sprzedaży akcji spółek notowanych na GPW” oraz publikacje dla serwisów i prasy ekonomicznej)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od osiągniętych wyników,
  • finansowanie kwalifikacji zawodowych (m.in. finansowanie programów CFA, ACCA lub CIMA) i socjalny
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing
  • przyjazną atmosferę pracy

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Rozmowa rekrutacyjna
3. Spotkanie z przedstawicielami biznesu
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

W Zespole Wycen (Deal Advisory Valuation) w KPMG świadczymy usługi doradztwa transakcyjnego w zakresie wycen przedsiębiorstw (na potrzeby transakcyjne, podatkowe, sprawozdań finansowych, regulacyjne oraz inne), a także w zakresie budowy i przeglądu modeli finansowych. Posiadamy zarówno solidne podstawy teoretyczne jak i lata praktycznego doświadczenia. Wykorzystujemy najnowsze narzędzia do analizy danych, symulacji i wizualizacji, które umożliwiają nam rozwiązywanie najbardziej skomplikowanych kwestii związanych z modelowaniem i wyceną. W swoim podejściu zwracamy uwagę na wiele kwestii strategicznych i transakcyjnych, kluczowych z punktu widzenia budowania wartości dla akcjonariuszy.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel MS Word MS PowerPoint
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski