Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-12-04
Kierownik Działu Kontrolingu
Nr ref. 194738/9597
Kraków, małopolskie
Kontroling, Księgowość, Analiza

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dużej grupy kapitałowej, notowanej na GPW, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Kontrolingu. Firma posiada centralę w Polsce oraz kilka jednostek zależnych w regionie EMEA. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • nadzór nad przygotowaniem budżetu dla grupy i spółek zależnych,
  • szczegółowa analiza odchyleń od budżetu oraz sporządzanie analiz finansowych i ekonomicznych do celów zarządczych i strategicznych,
  • przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz zarządczych,
  • analiza wskaźników finansowych i rekomendacje do podejmowania decyzji strategicznych,
  • inicjowanie działań mających na celu poprawę rentowności,
  • doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień,
  • proponowanie i koordynowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów i optymalizacji działania firmy,
  • zarządzanie zespołem, planowanie, organizowanie i koordynacja pracy podległych pracowników.
Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w kontrolingu finansowym,
  • biegła znajomość zagadnień z obszaru kontrolingu oraz rachunkowości zarządczej,
  • zaawansowana znajomość MS Excel oraz znajomość działania systemów ERP,
  • znajomość narzędzi wspierających realizację procesów controllingowych,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i rozwoju kompetencji.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kompetencji,
  • praca w środowisku dużej organizacji, dającej możliwość rozwoju zawodowego.
  • pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna, Multisport.