ManpowerGroup
Data aktualizacji: 2023-09-04
Łódź, łódzkie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
polski
Do negocjacji
Doradca Klienta w banku

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami
  • Sprzedaż produktów i usług bankowych dedykowanych Klientom indywidualnym lub biznesowym
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług bankowych dla Klienta indywidulanego lub biznesowego
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz efektywnego umawiania spotkań z Klientami
  • Znajomość produktów bankowych dedykowanych Klientom indywidualnym lub biznesowym
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami
  • Samodzielność, zaangażowanie, otwartość na nowe wyzwania

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Premia miesięczna
  • Obniżone plany sprzedażowe podczas procesu wdrożenia
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, prywatne ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat i 1 dzień na „U”
  • Jasna ścieżka rozwoju i awansu
  • Wewnętrzny program motywacyjny
  • Karta lunchowa
  • Szkolenia organizowane przez dział HR oraz trenerów regionalnych ukierunkowane na rozwój kompetencji miękkich
  • Poszukujemy Kandydatów w wielku lokalizacjach: Warszawa, Legionowo, Łomianki, Bytom, Katowice, Zabrze, Legnica, Łomża, Białystok, Łódź, Piotrków Trybunalski, Puławy, Lublin, Grodzisk Mazowiecki, Kutno, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Wrocław, Jelenia Góra, Kędzierzyn Koźle, Świdnica, Lubin, Płock, Poznań, Kraków, Olkusz, Jaworzno, Ostrołęka, Radom, Gliwice, Częstochowa
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
polski
Pełny etat
Specjalista
Języki
polski