Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2024-07-12
Application to PwC
Nr ref. PCIPPVPL5194WDEXTERNALPLPL
Aplikuj
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-07-12 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Razem dostarczamy naszym klientom usługi najwyższej jakości w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Na co dzień będziesz współpracować z naszymi doświadczonymi koleżankami i kolegami przy różnorodnych projektach doradczych dla polskich, jak i zagranicznych klientów oraz badaniem bieżących trendów, zmian rynkowych, a także przygotowywaniem analiz i rekomendacji. 

Application to PwC

Jeżeli chcesz do nas dołączyć sprawdź dostępne oferty na naszej stronie pwc.pl/pl/kariera. Join our #communityofsolvers. 

Jeśli nie znajdziesz idealnej oferty, ale sądzisz, że świetnie do siebie pasujemy - aplikuj bezpośrednio na to ogłoszenie! 
 

Dołączając do nas zyskujesz: 

  • elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring od doświadczonych koleżanek i kolegów, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC, 
  • szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (w tym opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, fizjoterapia), różnorodne ubezpieczenia (np. na podróże zagraniczne), coaching, konsultacje psychologiczne, concierge dla młodych rodziców, grupy sportowe, dzień wolny z okazji urodzin i wiele więcej, 
  • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. personal concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila, financial & legal assistance) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. bony, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu, 
  • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat
  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do pracy w PwC.

 

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: pl_karieraeksperta@pwc.com 

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.